Burger z surówką

burger z surówką

Już za chwilę zakochasz się od pierwszego wejrzenia. A wszystko to za sprawą pysznej przekąski. Burger z surówką, bo o nim mowa, to po prostu strzał w 10!

W przygotowaniu surówki pomógł nam robot kuchenny marki Philips.

Zobacz także: Chlebek bananowy

Burger z surówką4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Burger z surówką
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Surówka
Pozostałe składniki

Sposób przygotowania:

 1. W robocie kuchennym podziel na mniejsze kawałki czerwoną kapustę i marchewkę. Następnie przełóż warzywa do miski i...
  W robocie kuchennym podziel na mniejsze kawałki czerwoną kapustę i marchewkę. Następnie przełóż warzywa do miski i...
 2. ...dodaj do nich roszponkę, musztardę delikatesową, majonez, oliwę z oliwek, sok z cytryny, czosnek, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj.
  ...dodaj do nich roszponkę, musztardę delikatesową, majonez, oliwę z oliwek, sok z cytryny, czosnek, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj.
 3. Czas przygotować na grillu bułki i mięso. W przypadku mięsa dopraw je do smaku solą oraz pieprzem, po czym ułóż na wierzchu po plastrze sera.
  Czas przygotować na grillu bułki i mięso. W przypadku mięsa dopraw je do smaku solą oraz pieprzem, po czym ułóż na wierzchu po plastrze sera.
 4. Teraz wystarczy złożyć burgera. Na spodzie bułki rozprowadź majonez. Następnie dodaj roszponkę, przygotowane wcześniej mięso i surówkę.
  Teraz wystarczy złożyć burgera. Na spodzie bułki rozprowadź majonez. Następnie dodaj roszponkę, przygotowane wcześniej mięso i surówkę.
 5. I pyszny burger jest już gotowy!
  I pyszny burger jest już gotowy!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×