Burgerowa przekąska

Tym razem mamy dla Was propozycję, która pozwoli przygotować pyszne kanapki z ulubionymi dodatkami. Po prostu palce lizać ?

Burgerowa przekąska6
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Burgerowa przekąska
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Z plastrów boczku stwórz plecionkę (jak na zdjęciu poniżej). Następnie podsmaż ją na patelni. Potem na tej samej patelni podsmaż posiekaną cebulę.
  Z plastrów boczku stwórz plecionkę (jak na zdjęciu poniżej). Następnie podsmaż ją na patelni. Potem na tej samej patelni podsmaż posiekaną cebulę.
 2. W misce połącz ze sobą mięso wołowe, słodką paprykę, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki.
  W misce połącz ze sobą mięso wołowe, słodką paprykę, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki.
 3. Z mięsnej mieszanki stwórz dwa koła. Na jednym z nich stwórz warstwy z : podsmażonej cebuli, mozzarelli, natki pietruszki, plecionki z boczku, natki pietruszki, mozzarelli i cebuli. Połącz dwa mięsne elementy i podsmaż na patelni.
  Z mięsnej mieszanki stwórz dwa koła. Na jednym z nich stwórz warstwy z : podsmażonej cebuli, mozzarelli, natki pietruszki, plecionki z boczku, natki pietruszki, mozzarelli i cebuli. Połącz dwa mięsne elementy i podsmaż na patelni.
 4. Kiedy mięso będzie już dobre, zdejmij je z patelni i podziel na mniejsze kawałki. Wykorzystując bagietkę i ulubione składniki, stwórz wymarzoną kanapkę.
  Kiedy mięso będzie już dobre, zdejmij je z patelni i podziel na mniejsze kawałki. Wykorzystując bagietkę i ulubione składniki, stwórz wymarzoną kanapkę.
 5. I to wszystko 🙂
  I to wszystko :)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×