in

Domowe ciasto Milky Way bez pieczenia

Poniżej zobaczysz przepis na przyrządzenie przepysznego domowego ciasta Milky Way bez pieczenia.

Domowe ciasto Milky Way bez pieczenia
Domowe ciasto Milky Way bez pieczenia
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!

Składniki:

Porcje:
Wydruk przepisu

Sposób przygotowania:

 1. Rozgrzej garnek, a następnie wlej do niego mleko, a następnie dodaj cukier i cukier waniliowy. Mieszaj tak długo, aż cukier się rozpuści, a mieszanka się zagotuje. Zdejmij garnek z ognia i pozostaw do ostygnięcia.
  Rozgrzej garnek, a następnie wlej do niego mleko, a następnie dodaj cukier i cukier waniliowy. Mieszaj tak długo, aż cukier się rozpuści, a mieszanka się zagotuje. Zdejmij garnek z ognia i pozostaw do ostygnięcia.
 2. Za pomocą miksera ubij masło i stopniowo wlewaj wcześniej przygotowaną mieszankę z mleka i cukru. Na koniec małymi porcjami wsypuj mleko w proszku i miksuj tak długo, aż masa będzie miała jednolitą konsystencję.
  Za pomocą miksera ubij masło i stopniowo wlewaj wcześniej przygotowaną mieszankę z mleka i cukru. Na koniec małymi porcjami wsypuj mleko w proszku i miksuj tak długo, aż masa będzie miała jednolitą konsystencję.
 3. W blaszce wyłożonej papierem do pieczenia układaj warstwami: herbatniki kakaowe, biała masa, herbatniki kakaowe, biała masa i herbatniki kakaowe.
  W blaszce wyłożonej papierem do pieczenia układaj warstwami: herbatniki kakaowe, biała masa, herbatniki kakaowe, biała masa i herbatniki kakaowe.
 4. Na koniec na wierzchu ciasta równomiernie rozlej roztopioną gorzką czekoladę. Umieść blaszkę w lodówce na 3-4 godziny.
  Na koniec na wierzchu ciasta równomiernie rozlej roztopioną gorzką czekoladę. Umieść blaszkę w lodówce na 3-4 godziny.
 5. Po 3-4 godzinach wyjmij ciasto z lodówki i pokrój je na kawałki.
  Po 3-4 godzinach wyjmij ciasto z lodówki i pokrój je na kawałki.
 6. Smacznego!
  Smacznego!