Mega ciasto pszczółka z brzoskwiniami

Ciasto pszczółka z brzoskwiniami to nasz najnowszy hit. Nie tylko świetnie smakuje, ale i mega uroczo się prezentuje. Zarówno maluchy, jak i dorośli będą zachwyceni!

Przepis na biszkopt znajdziesz tutaj!

Zobacz także: Cudowne gofry ombre dla juniora

Mega ciasto pszczółka z brzoskwiniami9
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Mega ciasto pszczółka z brzoskwiniami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Biszkopt
 • 6 szt. jajka z podziałem na żółtka i białka
 • 1 szkl. cukier
 • 3/4 szkl. mąka przesiana
 • 3 łyżki kakao
Krem budyniowy
Mus brzoskwiniowy
Pszczółki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania i upieczenia biszkoptu. Link jak to zrobić znajdziesz wyżej. Następnie przygotuj mieszankę na krem. W tym celu połącz ze sobą: szklankę mleka, cukier i budyń waniliowy.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania i upieczenia biszkoptu. Link jak to zrobić znajdziesz wyżej. Następnie przygotuj mieszankę na krem. W tym celu połącz ze sobą: szklankę mleka, cukier i budyń waniliowy.
 2. Budyniową mieszankę połącz z zagotowanym mlekiem. Następnie przelej do miski i przykryj ją folią spożywczą. Odstaw do ostudzenia.
  Budyniową mieszankę połącz z zagotowanym mlekiem. Następnie przelej do miski i przykryj ją folią spożywczą. Odstaw do ostudzenia.
 3. Miękkie masło połącz małymi partiami z wcześniej przygotowaną mieszanką budyniową.
  Miękkie masło połącz małymi partiami z wcześniej przygotowaną mieszanką budyniową.
 4. Ostudzony biszkopt przetnij na pół. Na spodzie rozprowadź krem budyniowy. Przykryj drugą częścią biszkoptu. Ciasto wstaw na godzinę do lodówki.
  Ostudzony biszkopt przetnij na pół. Na spodzie rozprowadź krem budyniowy. Przykryj drugą częścią biszkoptu. Ciasto wstaw na godzinę do lodówki.
 5. Czas przygotować mus brzoskwiniowy. Zblenduj brzoskwinie i syrop z brzoskwiń. Podgrzej mieszankę i połącz z galaretkami. Następnie przelej mus na wierzch ciasta. Wstaw je ponownie do lodówki na kolejną godzinę.
  Czas przygotować mus brzoskwiniowy. Zblenduj brzoskwinie i syrop z brzoskwiń. Podgrzej mieszankę i połącz z galaretkami. Następnie przelej mus na wierzch ciasta. Wstaw je ponownie do lodówki na kolejną godzinę.
 6. Przy pomocy roztopionej białej i ciemnej czekolady stwórz oczka i pasy pszczółek. Zrób dwa nacięcia na grzbiecie brzoskwiń i umieść w nich płatki migdałowe. I brzoskwiniowe pszczółki są już gotowe.
  Przy pomocy roztopionej białej i ciemnej czekolady stwórz oczka i pasy pszczółek. Zrób dwa nacięcia na grzbiecie brzoskwiń i umieść w nich płatki migdałowe. I brzoskwiniowe pszczółki są już gotowe.
 7. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×