Ciasto zebra w zielonym wydaniu

ciasto zebra w zielonym wydaniu

Ciasto zebra nie tylko pięknie się prezentuje, ale i świetnie smakuje. Tym razem postanowiliśmy jeszcze bardziej podkręcić jej kolory i wybraliśmy zieleń.

W przygotowaniu spodu sernikowej zebry pomógł nam  blender ręczny OnTheGo Philips.

Zobacz także: Mini serniczki na zimno z mango

Ciasto zebra w zielonym wydaniu9
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Ciasto zebra w zielonym wydaniu
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W blenderze zmiksuj ze sobą ciastka oreo i roztopione masło. Następnie stwórz spód. Wstaw formę do lodówki na 15 minut.
  W blenderze zmiksuj ze sobą ciastka oreo i roztopione masło. Następnie stwórz spód. Wstaw formę do lodówki na 15 minut.
 2. Czas na serową mieszankę. W tym celu połącz: śmietankę 30%, cukier, ser twarogowy, śmietanę 18%, jajka i mąkę kukurydzianą.
  Czas na serową mieszankę. W tym celu połącz: śmietankę 30%, cukier, ser twarogowy, śmietanę 18%, jajka i mąkę kukurydzianą.
 3. Przygotowaną mieszankę podziel na dwie miski. Do jednej z nich dodaj matchę i dokładnie wymieszaj. Umieść naprzemiennie dwie mieszanki (wlewając je w centralnej części).
  Przygotowaną mieszankę podziel na dwie miski. Do jednej z nich dodaj matchę i dokładnie wymieszaj. Umieść naprzemiennie dwie mieszanki (wlewając je w centralnej części).
 4. Wstaw formę z ciastem do większej formy i napełnij ją do połowy wodą. Następnie wstaw do piekarnika na 60 minut (temp. 160 stopni Celsjusza).
  Wstaw formę z ciastem do większej formy i napełnij ją do połowy wodą. Następnie wstaw do piekarnika na 60 minut (temp. 160 stopni Celsjusza).
 5. I gotowe!
  I gotowe!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×