Cynamonowe zajączki

Święta tuż tuż, dlatego dziś przychodzimy z genialnym przepisem, którego nie możesz przegapić ? Cała rodzina będzie zachwycona ?

Cynamonowe zajączki - słodokości15
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Cynamonowe zajączki - słodokości
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Podziel ciasto francuskie na dwa identyczne kwadraty. Na pierwszym (poza krawędziami) rozprowadź roztopione masło. Następnie rozsyp cynamon z cukrem.
  Podziel ciasto francuskie na dwa identyczne kwadraty. Na pierwszym (poza krawędziami) rozprowadź roztopione masło. Następnie rozsyp cynamon z cukrem.
 2. Na pozostawionych krawędziach rozprowadź przy pomocy pędzelka wodę. Przyłóż drugim ciastem i zrób falbankę, używając widelca.
  Na pozostawionych krawędziach rozprowadź przy pomocy pędzelka wodę. Przyłóż drugim ciastem i zrób falbankę, używając widelca.
 3. Podziel ciasto na cienkie paski.
  Podziel ciasto na cienkie paski.
 4. Z paseczków stwórz zajączki i ułóż je na papierze do pieczenia. Następnie posmaruj roztrzepanym jajkiem i wstaw na 10 minut do piekarnika (220 stopni Celsjusza).
  Z paseczków stwórz zajączki i ułóż je na papierze do pieczenia. Następnie posmaruj roztrzepanym jajkiem i wstaw na 10 minut do piekarnika (220 stopni Celsjusza).
 5. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×