Kategorie Słodkości

Deser na zimno z ananasem

Deser na zimno z ananasem to najlepszy pomysł, aby choć na chwilę w naszym domu pojawiło się lato. To po prostu idealny patent na obłędne słodkości dla całej rodziny!

Zobacz także: Deser jabłkowy na zimno

Deser na zimno z ananasem8-9
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Deser na zimno z ananasem
Wydruk przepisu

Sposób przygotowania:

 1. Rozpuść trzy galaretki we wrzątku. Następnie rozlej 250 ml mieszanki w formie do pieczenia i wstaw do lodówki na 20-30 minut.
  Rozpuść trzy galaretki we wrzątku. Następnie rozlej 250 ml mieszanki w formie do pieczenia i wstaw do lodówki na 20-30 minut.
 2. Następnie ułóż na galaretkowej warstwie ananasy i czereśnie (tak jak na zdjęciu poniżej). Pamiętaj, aby przed ułożeniem owoców w formie, zanurzyć je w misce z rozpuszczonymi galaretkami. Ponownie wstaw do lodówki tym razem na 10 minut.
  Następnie ułóż na galaretkowej warstwie ananasy i czereśnie (tak jak na zdjęciu poniżej). Pamiętaj, aby przed ułożeniem owoców w formie, zanurzyć je w misce z rozpuszczonymi galaretkami. Ponownie wstaw do lodówki tym razem na 10 minut.
 3. Po tym czasie rozlej pozostałą część galaretkowej mieszanki w formie. Po raz kolejny wstaw do lodówki do całkowitego stężenia.
  Po tym czasie rozlej pozostałą część galaretkowej mieszanki w formie. Po raz kolejny wstaw do lodówki do całkowitego stężenia.
 4. Połącz serek homogenizowany z ostudzoną galaretką krystaliczną. Następnie rozlej w formie i wstaw po raz kolejny do lodówki. Tym razem na 45 minut.
  Połącz serek homogenizowany z ostudzoną galaretką krystaliczną. Następnie rozlej w formie i wstaw po raz kolejny do lodówki. Tym razem na 45 minut.
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Deser na zimno z ananasem 😍

Tęsknimy za latem, dlatego w naszej kuchni pojawiły się dzisiaj ananasy, dzięki którym przygotujesz genialny deser na zimno 🍰👍PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/306149

Posted by Pyszności on Saturday, February 27, 2021
306149