Deser z biszkoptami, bananem, budyniem i bitą śmietaną

Poniżej zobaczysz przepis na przyrządzenie pysznego deseru z biszkoptami, bananem, budyniem i bitą śmietaną.

 

Deser z biszkoptami, bananem, budyniem i bitą śmietaną3
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Deser z biszkoptami, bananem, budyniem i bitą śmietaną
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Ułóż namoczone w mleku na folii spożywczej tak, jak na poniższym zdjęciu. Następnie przykryj je folią spożywczą i włóż do lodówki na 4 godziny.
  Ułóż namoczone w mleku na folii spożywczej tak, jak na poniższym zdjęciu. Następnie przykryj je folią spożywczą i włóż do lodówki na 4 godziny.
 2. W garnku pogrzej mleko, a następnie dodaj cukier i dobrze wymieszaj. Do miseczki wsyp opakowaniu budyniu i dodaj do niego trochę mieszanki z garnka tak, aby proszek się rozpuścił. Następnie wlej budyń do garnka i podgrzewaj, co jakiś czas mieszając tak długo, aż mieszanka zgęstnieje. Zdejmij garnek z ognia i pozostaw do ostygnięcia.
  W garnku pogrzej mleko, a następnie dodaj cukier i dobrze wymieszaj. Do miseczki wsyp opakowaniu budyniu i dodaj do niego trochę mieszanki z garnka tak, aby proszek się rozpuścił. Następnie wlej budyń do garnka i podgrzewaj, co jakiś czas mieszając tak długo, aż mieszanka zgęstnieje. Zdejmij garnek z ognia i pozostaw do ostygnięcia.
 3. Ostudzony budyń przełóż na biszkopty i rozsmaruj. Dodaj banana, a następnie, chwytając za folię, zwiń w rulon. Włóż do lodówki na godzinę.
  Ostudzony budyń przełóż na biszkopty i rozsmaruj. Dodaj banana, a następnie, chwytając za folię, zwiń w rulon. Włóż do lodówki na godzinę.
 4. Po godzinie odwiń folię spożywczą i pokrój rulon w mniejsze kawałki. Każdy kawałek polej z wierzchu bitą śmietaną i posyp kakao. Smacznego!
  Po godzinie odwiń folię spożywczą i pokrój rulon w mniejsze kawałki. Każdy kawałek polej z wierzchu bitą śmietaną i posyp kakao. Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×