duszone udka z kurczaka z ryżem
Categories DaniaKolacjeKurczakPrzepisy

Duszone udka z kurczaka z ryżem

Duszone udka z kurczaka z ryżem to gotowy przepis na szybkie, proste i smaczne danie z jednego garnka. Jeśli więc lubisz takie rozwiązania, trafiłaś w odpowiednie miejsce. Ten przepis z pewnością skradnie Twoje serce!

Zobacz także: Kurczak w panierce panko

Duszone udka z kurczaka i ryżem4
Votes: 0
Rating: 0
You:
Rate this recipe!
Pyszności
Votes: 0
Rating: 0
You:
Rate this recipe!
Duszone udka z kurczaka i ryżem
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Mięso
Ryż

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania kurczaka. W tym celu połącz mięso z olejem roślinnym i przyprawami: suszoną cebulą, słodką papryką, suszonym czosnkiem, pieprzem cayenne, kminkiem, solą i pieprzem. Dokładnie wymieszaj.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania kurczaka. W tym celu połącz mięso z olejem roślinnym i przyprawami: suszoną cebulą, słodką papryką, suszonym czosnkiem, pieprzem cayenne, kminkiem, solą i pieprzem. Dokładnie wymieszaj.
 2. Obsmaż kurczaka z każdej strony. Po czym odłóż na bok.
  Obsmaż kurczaka z każdej strony. Po czym odłóż na bok.
 3. W tym samym garnku połącz cebulę, papryczki chili i czosnek. Po chwili dodaj ryż, kolendrę, suszone oregano i kurkumę.
  W tym samym garnku połącz cebulę, papryczki chili i czosnek. Po chwili dodaj ryż, kolendrę, suszone oregano i kurkumę.
 4. Nie zapomnij również o bulionie, wcześniej przygotowanych udkach oraz zielonym groszku. Całość duś pod przykryciem przez 15-20 minut. Pamiętaj, aby co chwilę przemieszać zawartość garnka.
  Nie zapomnij również o bulionie, wcześniej przygotowanych udkach oraz zielonym groszku. Całość duś pod przykryciem przez 15-20 minut. Pamiętaj, aby co chwilę przemieszać zawartość garnka.
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Duszone udka z kurczaka z ryżem

Doskonale wiemy, że uwielbiacie dania z jednego garnka, dlatego przychodzimy z ciekawym i pomysłowym przepisem na udka z kurczaka i ryż 😉👍PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/295880

Posted by Pyszności on Thursday, April 30, 2020
295880