fenomenalne babeczki z gruszką
Kategorie Dla dzieciPrzepisySłodkości

Fenomenalne babeczki z gruszką

Fenomenalne babeczki z gruszką i jabłkiem to niezawodny duet, którego nie możesz przegapić. Genialnie smakują i są mega proste w przygotowaniu. Po prostu palce lizać!

Zobacz także: Ciasteczka owsiane dla malucha

Fenomenalne babeczki z gruszką12
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Fenomenalne babeczki z gruszką
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Kruszonka
Babeczki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania kruszonki. W tym celu połącz ze sobą: orzechy włoskie, mąkę owsianą, cukier brązowy, cynamon, sól i olej kokosowy. Dokładnie wymieszaj.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania kruszonki. W tym celu połącz ze sobą: orzechy włoskie, mąkę owsianą, cukier brązowy, cynamon, sól i olej kokosowy. Dokładnie wymieszaj.
 2. W drugiej misce połącz suche składniki na babeczki: mąkę owsianą i migdałową, cukier brązowy, cynamon, proszek do pieczenia i sodę oczyszczoną.
  W drugiej misce połącz suche składniki na babeczki: mąkę owsianą i migdałową, cukier brązowy, cynamon, proszek do pieczenia i sodę oczyszczoną.
 3. Osobno zmiksuj jajko, mleko migdałowe, jabłka prażone, olej kokosowy i gruszkę.
  Osobno zmiksuj jajko, mleko migdałowe, jabłka prażone, olej kokosowy i gruszkę.
 4. Teraz połącz suche i mokre składniki. Następnie przelej mieszankę do formy na muffiny. Na wierzchu umieść kruszonkę, po czym wstaw babeczki do piekarnika na ok. 45 minut (temp. 170 stopni Celsjusza).
  Teraz połącz suche i mokre składniki. Następnie przelej mieszankę do formy na muffiny. Na wierzchu umieść kruszonkę, po czym wstaw babeczki do piekarnika na ok. 45 minut (temp. 170 stopni Celsjusza).
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Fenomenalne babeczki z gruszką 😉

Wystarczy naprawdę niewiele, aby przygotować genialne babeczki z gruszką i jabłkiem w roli głównej ❤️PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/310588

Posted by Pyszności Junior on Friday, October 16, 2020
310588