Grillowane roladki z kurczaka

grillowane roladki z kurczaka

Grillowane roladki z kurczaka stały się główną bazą pysznej uczty grillowej. Dodaliśmy do niej kolorowe warzywa i chrupiące podpłomyki, aby każdy znalazł coś dla siebie. Ślinka cieknie od samego patrzenia 😍

Wszystkie dania przygotowaliśmy na grillu marki Campingaz.

Przepis na podpłomyki czeka tutaj.

Grillowane roladki z kurczaka10
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Grillowane roladki z kurczaka
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje szt.
Marynata
Pozostałe składniki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania marynaty. W tym celu połącz: oliwę z oliwek, sól, biały pieprz, słodką paprykę, suszony czosnek i oregano. Dokładnie wymieszaj.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania marynaty. W tym celu połącz: oliwę z oliwek, sól, biały pieprz, słodką paprykę, suszony czosnek i oregano. Dokładnie wymieszaj.
 2. Natnij piersi z kurczaka i rozbij je przy pomocy tłuczka. Następnie rozprowadź na nich marynatę i wstaw do lodówki na 60 minut.
  Natnij piersi z kurczaka i rozbij je przy pomocy tłuczka. Następnie rozprowadź na nich marynatę i wstaw do lodówki na 60 minut.
 3. Po godzinie ułóż piersi z kurczaka na folii spożywczej (część bez marynaty ma być na wierzchu). Na mięsie rozprowadź czerwone pesto. Dodaj liście bazylii i szynkę.
  Po godzinie ułóż piersi z kurczaka na folii spożywczej (część bez marynaty ma być na wierzchu). Na mięsie rozprowadź czerwone pesto. Dodaj liście bazylii i szynkę.
 4. Zawiń w rulon i przy pomocy sznurka wędliniarskiego zrób na mięsnej roladzie kilka supełków. Teraz podziel całość na kawałki o grubości 2 cm.
  Zawiń w rulon i przy pomocy sznurka wędliniarskiego zrób na mięsnej roladzie kilka supełków. Teraz podziel całość na kawałki o grubości 2 cm.
 5. Smaż mięso na grillu ok. 5 minut na każdej stronie. W międzyczasie przygotuj na grillu również warzywa i podpłomyki.
  Smaż mięso na grillu ok. 5 minut na każdej stronie. W międzyczasie przygotuj na grillu również warzywa i podpłomyki.
 6. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×