grillowane ziemniaki hassellback
Kategorie GrillPrzepisy

Grillowane ziemniaki hasselback

Dziś pokażemy Ci, jak w prosty sposób przygotować genialnie ziemniaki hasselback prosto z grilla. Co więcej, możesz połączyć je z kolorowymi warzywami, soczystym mięsem oraz pysznymi rybami.

Fenomenalną ucztę przygotowaliśmy na grillu gazowym Campingaz Premium 4 S.

Zobacz także: Pizza z grilla na 4 sposoby

Grillowane ziemniaki hassellback6
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Grillowane ziemniaki hassellback
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje szt.

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od położenia ziemniaków między dwoma drewnianymi łyżkami. Dzięki czemu bez problemu natniesz warzywo bez obawy, że przetniesz je w całości.
  Cały proces rozpocznij od położenia ziemniaków między dwoma drewnianymi łyżkami. Dzięki czemu bez problemu natniesz warzywo bez obawy, że przetniesz je w całości.
 2. W powstałych kieszonkach umieść kawałki wędzonego boczku i sera.
  W powstałych kieszonkach umieść kawałki wędzonego boczku i sera.
 3. Tak przygotowane ziemniaki przełóż do formy. Nie zapomnij dodać ząbków czosnku i świeżych gałązek tymianku.
  Tak przygotowane ziemniaki przełóż do formy. Nie zapomnij dodać ząbków czosnku i świeżych gałązek tymianku.
 4. Teraz na bocznej kuchence grilla przygotuj omastę do ziemniaków. W tym celu połącz w garnku: masło, gałązki tymianku i ząbki czosnku.
  Teraz na bocznej kuchence grilla przygotuj omastę do ziemniaków. W tym celu połącz w garnku: masło, gałązki tymianku i ząbki czosnku.
 5. Kiedy masło całkowicie się rozpuści, polej nim ziemniaki. Następnie umieść na grillu i piecz pod przykryciem ok. 60 minut (temp. 200 stopni Celsjusza).
  Kiedy masło całkowicie się rozpuści, polej nim ziemniaki. Następnie umieść na grillu i piecz pod przykryciem ok. 60 minut (temp. 200 stopni Celsjusza).
 6. Na grillu możesz przygotować również ulubione dodatki: mięso, warzywa czy ryby. Każdy z dodatków będzie pasować do naszych ziemniaków.
  Na grillu możesz przygotować również ulubione dodatki: mięso, warzywa czy ryby. Każdy z dodatków będzie pasować do naszych ziemniaków.
 7. Smacznego!
  Smacznego!
Grillowane ziemniaczki HASSELBACK z dodatkami

Kiedy grillujemy z bliskimi, zawsze serwujemy obłędne ziemniaczki z dodatkami 🥔🔥 I dziś zdradzimy Wam, jak je przygotować 😍 Oczywiście w przepisie nie zabraknie m.in. mięsnych kąsków i kolorowych warzyw 👍SPRZĘT ➡️ Grill gazowy Campingaz Premium 4 S ➡️ https://campingaz.pl/produkt/grille-gazowe/grille-ogrodowe/premium-4-s/ ➡️PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/351902

Posted by Pyszności on Thursday, April 29, 2021
351902