in

Hot-dogi na 4 sposoby

Jeśli szukacie pomysłu na szybkie i pożywne śniadanie, polecamy naszą dzisiejszą propozycję w 4 wariantach.

Hot-dogi z parówką w roli głównej, pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli. My jak najbardziej jesteśmy na tak, a Wy? 😉👍

Hot-dogi na 4 sposoby
Hot-dogi na 4 sposoby
8
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!

Składniki:

Porcje:
Wydruk przepisu
Hot-dog na ostro
Hot-dog z sadzonym
Hot-dog po grecku
Hot-dog śniadaniowy

Sposób przygotowania:

 1. Podgrzej parówki na patelni do grilla.
  Podgrzej parówki na patelni do grilla.
 2. Następnie porozcinaj bułki jak na zdjęciu poniżej.
  Następnie porozcinaj bułki jak na zdjęciu poniżej.
 3. Aby przygotować hot-dogi na ostro, w bułce umieść żółty ser, musztardę, parówki, ogórka konserwowanego i jalapeño. Dopraw solą, pieprzem i płatkami chilli.
  Aby przygotować hot-dogi na ostro, w bułce umieść żółty ser, musztardę, parówki, ogórka konserwowanego i jalapeño. Dopraw solą, pieprzem i płatkami chilli.
 4. Jeśli zaś wolisz hot-dogi z sadzonym, na bułce rozprowadź majonez. Następnie dodaj podsmażoną cebulę, jajka sadzone i parówki. Dopraw solą i pieprzem.
  Jeśli zaś wolisz hot-dogi z sadzonym, na bułce rozprowadź majonez. Następnie dodaj podsmażoną cebulę, jajka sadzone i parówki. Dopraw solą i pieprzem.
 5. W przypadku hot-dogów po grecku, połącz ze sobą bułkę, ser feta, ogórka, pomidora i parówki. Dopraw solą i pieprzem. Nie zapomnij dodać również oliwę z oliwek.
  W przypadku hot-dogów po grecku, połącz ze sobą bułkę, ser feta, ogórka, pomidora i parówki. Dopraw solą i pieprzem. Nie zapomnij dodać również oliwę z oliwek.
 6. I na koniec zostały nam hot-dogi z jajecznicą. W bułce rozprowadź masło, po czym dodaj jajecznicę, parówki i szczypiorek. Dopraw solą i pieprzem.
  I na koniec zostały nam hot-dogi z jajecznicą. W bułce rozprowadź masło, po czym dodaj jajecznicę, parówki i szczypiorek. Dopraw solą i pieprzem.
 7. Smacznego!
  Smacznego!

Co myślisz?