Kategorie PrzekąskiPrzepisy

Domowy kebab light z indyka w towarzystwie warzyw

Co powiesz na domowy kebab light, w którym znajdziesz wszystko to, co najlepsze? Do tego w 100% w zdrowej formie? Będzie się działo!

Wiemy, to prawdziwy strzał w 10, dlatego nie możesz go przegapić ?

Zobacz także: Domowe i zdrowe ciastka z ziaren z piekarnika

Domowy kebab light z indyka w towarzystwie warzyw4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Domowy kebab light z indyka w towarzystwie warzyw
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Marynata

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania marynaty. W tym celu połącz ze sobą: oliwę z oliwek, oregano, tymianek, czosnek, sól, pieprz oraz sok z cytryny. Dokładnie wymieszaj.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania marynaty. W tym celu połącz ze sobą: oliwę z oliwek, oregano, tymianek, czosnek, sól, pieprz oraz sok z cytryny. Dokładnie wymieszaj.
 2. Zamarynuj osobno mięso i...
  Zamarynuj osobno mięso i...
 3. ...warzywa (oprócz batata). Odstaw na 1-2 godziny.
  ...warzywa (oprócz batata). Odstaw na 1-2 godziny.
 4. Przy pomocy patyczków do szaszłyków stwórz wieżę z mięsa i warzyw. Na samym spodzie powinien znaleźć się batat. Wstaw do piekarnika na 40 minut (temp. 200 stopni Celsjusza).
  Przy pomocy patyczków do szaszłyków stwórz wieżę z mięsa i warzyw. Na samym spodzie powinien znaleźć się batat. Wstaw do piekarnika na 40 minut (temp. 200 stopni Celsjusza).
 5. Podziel upieczone mięso i warzywa na mniejsze kawałki. Wykorzystaj te elementy, sos jogurtowo-koperkowy i tortille pełnoziarniste do stworzenia pysznych kebabów.
  Podziel upieczone mięso i warzywa na mniejsze kawałki. Wykorzystaj te elementy, sos jogurtowo-koperkowy i tortille pełnoziarniste do stworzenia pysznych kebabów.
 6. Smacznego!
  Smacznego!
Kebab light

Odchudziliśmy już niejedno ciasto i batona, dlatego czas więc na kebaba w lżejszej formie👌PRZEPIS 👉 http://www.pysznosci.pl/253763

Posted by Pyszności Fit on Saturday, June 8, 2019
253763