Kategorie Blender kielichowyFitKoktajlePrzepisy

Kolorowe smoothie w 3 kombinacjach

Kolorowe smoothie to idealna propozycja zarówno na śniadanie, jak i porcja orzeźwiającego koktajlu w ciągu dnia. I dziś dowiesz się, jak przygotować 3 ciekawe kombinacje w bardzo krótkim czasie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W przygotowaniu smacznych smoothie pomógł nam blender marki Philips.

Zobacz także: Szpinakowy makaron z kalafiorowym sosem

Kolorowe smoothie w 3 kombinacjach6
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Kolorowe smoothie w 3 kombinacjach
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Kombinacja z bananem i kiwi
Kombinacja z mango, ananasem i pomarańczą
Kombinacja z borówkami i malinami

Sposób przygotowania:

 1. Przygotuj woreczki z suwakiem i podpisz je zgodnie z podziałem owoców, jaki za chwilę zastosujesz. Nie zapomnij także o dacie, dzięki czemu będziesz wiedzieć jak długo owoce leżą w Twojej zamrażarce.
  Przygotuj woreczki z suwakiem i podpisz je zgodnie z podziałem owoców, jaki za chwilę zastosujesz. Nie zapomnij także o dacie, dzięki czemu będziesz wiedzieć jak długo owoce leżą w Twojej zamrażarce.
 2. W pierwszym woreczku umieść kawałki banana i kiwi. W drugim pomarańcze, mango i ananasa. Zaś w trzecim worku wymieszaj borówki i maliny. Wstaw wszystkie woreczki do zamrażarki.
  W pierwszym woreczku umieść kawałki banana i kiwi. W drugim pomarańcze, mango i ananasa. Zaś w trzecim worku wymieszaj borówki i maliny. Wstaw wszystkie woreczki do zamrażarki.
 3. Kiedy będziesz mieć ochotę na smoothie, wystarczy tylko wyjąć z zamrażalki jeden z trzech miksów owocowych i połączyć go z mlekiem oraz jogurtem greckim w blenderze.
  Kiedy będziesz mieć ochotę na smoothie, wystarczy tylko wyjąć z zamrażalki jeden z trzech miksów owocowych i połączyć go z mlekiem oraz jogurtem greckim w blenderze.
 4. I to wszystko!
  I to wszystko!
Kolorowe smoothie w 3 kombinacjach

Smoothie nigdy za wiele 😍 Dlatego dziś przychodzimy z kolejną porcją genialnych przepisów 👍PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/290748

Posted by Pyszności Fit on Monday, February 17, 2020
290748