Łopatka wieprzowa pod warzywami

Tym razem mamy dla Was pomysł na pyszne ciekawe danie, które świetnie sprawdzi się podczas spotkania rodzinnego. Z naszą łopatką zachwycisz nawet teściową! ?

ŁOPATKA WIEPRZOWA POD WARZYWAMI8
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
ŁOPATKA WIEPRZOWA POD WARZYWAMI
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W misce połącz ze sobą następujące warzywa: pomidory krojone z puszki, pieczarki, paprykę, cebulę oraz ogórki kiszone. Dobrze wymieszaj.
  W misce połącz ze sobą następujące warzywa: pomidory krojone z puszki, pieczarki, paprykę, cebulę oraz ogórki kiszone. Dobrze wymieszaj.
 2. Ponacinaj mięso tak, aby przypominało szachownice.
  Ponacinaj mięso tak, aby przypominało szachownice.
 3. Następnie przełóż do formy do pieczenia i natrzyj olejem roślinnym. Po czym dopraw: słodką papryką, suszonym czosnkiem, solą i pieprzem.
  Następnie przełóż do formy do pieczenia i natrzyj olejem roślinnym. Po czym dopraw: słodką papryką, suszonym czosnkiem, solą i pieprzem.
 4. Na wierzchu i pomiędzy nacięcia nanieść wcześniej przygotowaną mieszankę warzyw. Przykryj folią i wstaw do piekarnika na godzinę (200 stopni Celsjusza). Następnie piecz bez przykrycia jeszcze 20-30 minut.
  Na wierzchu i pomiędzy nacięcia nanieść wcześniej przygotowaną mieszankę warzyw. Przykryj folią i wstaw do piekarnika na godzinę (200 stopni Celsjusza). Następnie piecz bez przykrycia jeszcze 20-30 minut.
 5. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×