Lunch boxy do szkoły dla malucha

I znów rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy miks z przeróżnymi lunch boxami, w których możesz spakować drugie śniadanie dla swojego malucha ?

AKTUALIZACJA: W związku z dużą ilością pytań o lunchbox z filmu, informujemy że można go kupić w sklepie Pyszności: https://pysznosci.pl/lunchbox

Lunch boxy do szkoły dla malucha4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Lunch boxy do szkoły dla malucha
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Ciasto na gofry
Pozostałe składniki

Sposób przygotowania:

 1. Przygotuj gofry, łącząc ze sobą wszystkie składniki na ciasto. Następnie przelej je do gofrownicy i kiedy ostygną, włóż do pudełka.
  Przygotuj gofry, łącząc ze sobą wszystkie składniki na ciasto. Następnie przelej je do gofrownicy i kiedy ostygną, włóż do pudełka.
 2. Wykorzystując formy na muffinki, przygotuj dla swojego malucha prawdziwą ucztę owocową. My postawiliśmy na mandarynki, winogrono i kiwi. Nie zapomnieliśmy również o syropie klonowym.
  Wykorzystując formy na muffinki, przygotuj dla swojego malucha prawdziwą ucztę owocową. My postawiliśmy na mandarynki, winogrono i kiwi. Nie zapomnieliśmy również o syropie klonowym.
 3. W kolejnym lunch boxie przygotowaliśmy to, co dzieci lubią najbardziej ? Nasze kanapkowe trójkąciki wyposażyliśmy w serek śmietankowy, szynkę, żółty ser i rukolę.
  W kolejnym lunch boxie przygotowaliśmy to, co dzieci lubią najbardziej ? Nasze kanapkowe trójkąciki wyposażyliśmy w serek śmietankowy, szynkę, żółty ser i rukolę.
 4. Do kanapek dodaliśmy sałatkę z pomidorkami, serkiem fetą i oliwą.
  Do kanapek dodaliśmy sałatkę z pomidorkami, serkiem fetą i oliwą.
 5. Nasza kolejna propozycja to połączenie tortilli, serka ziołowego, szynki, i żółtego sera. Małe ruloniki połączyliśmy z precelkami.
  Nasza kolejna propozycja to połączenie tortilli, serka ziołowego, szynki, i żółtego sera. Małe ruloniki połączyliśmy z precelkami.
 6. W drugiej warstwie znalazło się natomiast miejsce dla mini szaszłyków z winogrona, żółtego sera i pomidorków. Dorzuciliśmy również ciasta zbożowe.
  W drugiej warstwie znalazło się natomiast miejsce dla mini szaszłyków z winogrona, żółtego sera i pomidorków. Dorzuciliśmy również ciasta zbożowe.
 7. No i na koniec postawiliśmy na śniadanie na słodko. Tym razem chleb tostowy połączyliśmy z masłem orzechowym. Do tego dodaliśmy maliny.
  No i na koniec postawiliśmy na śniadanie na słodko. Tym razem chleb tostowy połączyliśmy z masłem orzechowym. Do tego dodaliśmy maliny.
 8. Natomiast na górze znalazło się miejsce dla krakersów i marchewki. Nie zapomnieliśmy również o sosie jogurtowym ?
  Natomiast na górze znalazło się miejsce dla krakersów i marchewki. Nie zapomnieliśmy również o sosie jogurtowym ?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×