mega big mac
Categories DaniaKolacjeOvi SmartPrzepisy

Mega Big Mac

Big Mac to jedna z najpopularniejszych kanapek na całym świecie. I dziś pokażemy Ci, jak ją przygotować w domowym zaciszu. Do tego w rozmiarze XL 👍

To jednak nie koniec dobrych wieści. Już za chwilę przekonasz się, że kultową kanapkę można zrobić od podstaw w jednym urządzeniu. A wszystko to dzięki Ovi Smart marki Philips.

Zobacz także: Genialne kulki z guacamole

Mega Big Mac4
Votes: 0
Rating: 0
You:
Rate this recipe!
Pyszności
Votes: 0
Rating: 0
You:
Rate this recipe!
Mega Big Mac
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Bułki
Pozostałe składniki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od połączenia mleka, masła i cukru. Po rozpuszczeniu masła, zdejmij garnek z palnika.
  Cały proces rozpocznij od połączenia mleka, masła i cukru. Po rozpuszczeniu masła, zdejmij garnek z palnika.
 2. W osobnej misce połącz mąkę, suche drożdże i sól.
  W osobnej misce połącz mąkę, suche drożdże i sól.
 3. Teraz dodaj mieszankę z garnka i zagnieć na ciasto.
  Teraz dodaj mieszankę z garnka i zagnieć na ciasto.
 4. Podziel mieszankę na 4 części i uformuj kulki.
  Podziel mieszankę na 4 części i uformuj kulki.
 5. Z papieru do pieczenia zrób mini foremki. Następnie umieść w nich bułki i wstaw do Ovi Smart na 10 minut (temp. 40 stopni). Po tym czasie rozprowadź na bułeczkach roztrzepane jajko i sezam. Bułeczki wypiekaj przez 20 minut (temp. 160 stopni Celsjusza).
  Z papieru do pieczenia zrób mini foremki. Następnie umieść w nich bułki i wstaw do Ovi Smart na 10 minut (temp. 40 stopni). Po tym czasie rozprowadź na bułeczkach roztrzepane jajko i sezam. Bułeczki wypiekaj przez 20 minut (temp. 160 stopni Celsjusza).
 6. Po upieczeniu bułeczek, zajmij się przygotowaniem mięsa. Podobnie jak bułeczki, przygotuj je w Ovi Smart. Piecz je przez 8 minut w temperaturze 160 stopni Celsjusza.
  Po upieczeniu bułeczek, zajmij się przygotowaniem mięsa. Podobnie jak bułeczki, przygotuj je w Ovi Smart. Piecz je przez 8 minut w temperaturze 160 stopni Celsjusza.
 7. I zostało tylko złożyć kultową kanapkę. W tym celu podziel bułkę na trzy części. Na spodzie bułki rozprowadź sos do burgerów. Następnie dodaj: sałatę lodową, ser, mięso, kolejną warstwę sosu, bułkę, sos, sałatę lodową, ogórki kiszone, cebulę, mięso, sos do burgerów i bułkę. Smacznego!
  I zostało tylko złożyć kultową kanapkę. W tym celu podziel bułkę na trzy części. Na spodzie bułki rozprowadź sos do burgerów. Następnie dodaj: sałatę lodową, ser, mięso, kolejną warstwę sosu, bułkę, sos, sałatę lodową, ogórki kiszone, cebulę, mięso, sos do burgerów i bułkę. Smacznego!
Mega Big Mac

Domowy przepis na BigMac'a XXL 😍 🍔Zdrowsza wersja kultowej kanapki, którą możecie przygotować w domu! SPRZĘT ➡️ PHILIPS OVI SMART ➡️ https://pysznosci.co/36WZbQLPRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/300500

Posted by Pyszności on Friday, July 17, 2020
300500