naleśnikowy lunch
Kategorie Bez kategorii

Naleśnikowy lunch w niecałe 20 minut

Szybki, pyszny i prosty pomysł na naleśnikowy lunch dla malucha tylko u nas.

Już za chwilę przekonasz się, że w niecałe 20 minut możesz przygotować aż trzy dania z użyciem ciasta naleśnikowego. Każda z naszych propozycji doskonale sprawdzi się jako piknikowa kombinacja dla dzieci.

A skoro już o takim posiłku dla malucha mowa, firma Lunch Munch oferuje kompleksowy zestaw, który świetnie sprawdzi się w tego typu sytuacjach.

Naleśnikowy lunch w niecałe 20 minut 2
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Naleśnikowy lunch w niecałe 20 minut
  Wydruk przepisu

  Składniki:

  Porcje
  Ciasto naleśnikowe
  Sos
  Naleśniki z bananem
  Jabłka w cieście naleśnikowym

  Sposób przygotowania:

  1. Cały proces rozpocznij od przygotowania ciasta na naleśniki. W tym celu połącz ze sobą: przesianą mąkę, mleko, wodę gazowaną, olej, jajka i sól.
   Cały proces rozpocznij od przygotowania ciasta na naleśniki. W tym celu połącz ze sobą: przesianą mąkę, mleko, wodę gazowaną, olej, jajka i sól.
  2. Następnie podziel zawartość miski na 3 mniejsze miseczki. Do jednej z nich dodaj kakao, a do drugiej cynamon. Dokładnie wymieszaj.
   Następnie podziel zawartość miski na 3 mniejsze miseczki. Do jednej z nich dodaj kakao, a do drugiej cynamon. Dokładnie wymieszaj.
  3. Z miseczki, do której nic nie dosypywałaś, usmaż kilka naleśników. Po czym zwiń je w rulon i potnij. I makaron naleśnikowy jest już gotowy!
   Z miseczki, do której nic nie dosypywałaś, usmaż kilka naleśników. Po czym zwiń je w rulon i potnij. I makaron naleśnikowy jest już gotowy!
  4. W międzyczasie przygotuj sos. W garnku umieść cebulę, zielony groszek, szynkę, bulion drobiowy, sól, pieprz oraz serek śmietankowy. Połącz naleśnikowy makaron z kremowym sosem.
   W międzyczasie przygotuj sos. W garnku umieść cebulę, zielony groszek, szynkę, bulion drobiowy, sól, pieprz oraz serek śmietankowy. Połącz naleśnikowy makaron z kremowym sosem.
  5. Czas na naleśnikowe ruloniki z bananem. Usmaż naleśniki z ciasta z dodatkiem kakao. Następnie połącz serek śmietankowy i nasiona słonecznika. Rozprowadź mieszankę na naleśniku, dodaj obranego banana i zwiń w rulon. Podziel na mniejsze kawałki i zapakuj maluchowi!
   Czas na naleśnikowe ruloniki z bananem. Usmaż naleśniki z ciasta z dodatkiem kakao. Następnie połącz serek śmietankowy i nasiona słonecznika. Rozprowadź mieszankę na naleśniku, dodaj obranego banana i zwiń w rulon. Podziel na mniejsze kawałki i zapakuj maluchowi!
  6. I na koniec pomysł na jabłka w cieście naleśnikowym. Podziel owoc na mniejsze kawałki i obtocz je w cieście z dodatkiem cynamonu. Następnie smaż przez chwilę na rozgrzanej patelni.
   I na koniec pomysł na jabłka w cieście naleśnikowym. Podziel owoc na mniejsze kawałki i obtocz je w cieście z dodatkiem cynamonu. Następnie smaż przez chwilę na rozgrzanej patelni.
  7. Smacznego!
  naleśnikowy lunch
  253706