Wirtualna Polska

Naleśnikowy lunch w niecałe 20 minut

naleśnikowy lunch

Szybki, pyszny i prosty pomysł na naleśnikowy lunch dla malucha tylko u nas.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Już za chwilę przekonasz się, że w niecałe 20 minut możesz przygotować aż trzy dania z użyciem ciasta naleśnikowego. Każda z naszych propozycji doskonale sprawdzi się jako piknikowa kombinacja dla dzieci.

A skoro już o takim posiłku dla malucha mowa, firma Lunch Munch oferuje kompleksowy zestaw, który świetnie sprawdzi się w tego typu sytuacjach.

Naleśnikowy lunch w niecałe 20 minut 2
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Naleśnikowy lunch w niecałe 20 minut
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Ciasto naleśnikowe
Sos
Naleśniki z bananem
Jabłka w cieście naleśnikowym
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania ciasta na naleśniki. W tym celu połącz ze sobą: przesianą mąkę, mleko, wodę gazowaną, olej, jajka i sól.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania ciasta na naleśniki. W tym celu połącz ze sobą: przesianą mąkę, mleko, wodę gazowaną, olej, jajka i sól.
  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 2. Następnie podziel zawartość miski na 3 mniejsze miseczki. Do jednej z nich dodaj kakao, a do drugiej cynamon. Dokładnie wymieszaj.
  Następnie podziel zawartość miski na 3 mniejsze miseczki. Do jednej z nich dodaj kakao, a do drugiej cynamon. Dokładnie wymieszaj.
 3. Z miseczki, do której nic nie dosypywałaś, usmaż kilka naleśników. Po czym zwiń je w rulon i potnij. I makaron naleśnikowy jest już gotowy!
  Z miseczki, do której nic nie dosypywałaś, usmaż kilka naleśników. Po czym zwiń je w rulon i potnij. I makaron naleśnikowy jest już gotowy!
  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 4. W międzyczasie przygotuj sos. W garnku umieść cebulę, zielony groszek, szynkę, bulion drobiowy, sól, pieprz oraz serek śmietankowy. Połącz naleśnikowy makaron z kremowym sosem.
  W międzyczasie przygotuj sos. W garnku umieść cebulę, zielony groszek, szynkę, bulion drobiowy, sól, pieprz oraz serek śmietankowy. Połącz naleśnikowy makaron z kremowym sosem.
 5. Czas na naleśnikowe ruloniki z bananem. Usmaż naleśniki z ciasta z dodatkiem kakao. Następnie połącz serek śmietankowy i nasiona słonecznika. Rozprowadź mieszankę na naleśniku, dodaj obranego banana i zwiń w rulon. Podziel na mniejsze kawałki i zapakuj maluchowi!
  Czas na naleśnikowe ruloniki z bananem. Usmaż naleśniki z ciasta z dodatkiem kakao. Następnie połącz serek śmietankowy i nasiona słonecznika. Rozprowadź mieszankę na naleśniku, dodaj obranego banana i zwiń w rulon. Podziel na mniejsze kawałki i zapakuj maluchowi!
  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 6. I na koniec pomysł na jabłka w cieście naleśnikowym. Podziel owoc na mniejsze kawałki i obtocz je w cieście z dodatkiem cynamonu. Następnie smaż przez chwilę na rozgrzanej patelni.
  I na koniec pomysł na jabłka w cieście naleśnikowym. Podziel owoc na mniejsze kawałki i obtocz je w cieście z dodatkiem cynamonu. Następnie smaż przez chwilę na rozgrzanej patelni.
 7. Smacznego!
  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×