Śniadaniowa owsianka z piekarnika na 3 sposoby

Czy owsianka z piekarnika może okazać się hitem? Oczywiście, że tak!

Co więcej, mamy aż 3 genialne argumenty, które z pewnością Cię przekonają do naszej wizji. Oj będzie się działo.

Zobacz także: Bochenek z kalafiora

Śniadaniowa owsianka z piekarnika na 3 sposoby6
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Śniadaniowa owsianka z piekarnika na 3 sposoby
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Smak 1
Smak 2
Smak 3

Sposób przygotowania:

 1. Aby przygotować pierwszy smak owsianki, połącz ze sobą: płatki owsiane, jogurt naturalny, mleko, jajko, ekstrakt waniliowy oraz owoce leśne. Przełóż do miseczek, które możesz użyć w piekarniku, po czym posyp kokosem.
  Aby przygotować pierwszy smak owsianki, połącz ze sobą: płatki owsiane, jogurt naturalny, mleko, jajko, ekstrakt waniliowy oraz owoce leśne. Przełóż do miseczek, które możesz użyć w piekarniku, po czym posyp kokosem.
 2. Czas na drugą kombinację. Tym razem zmiksuj ze sobą: płatki owsiane, jogurt naturalny, mleko, jajko, banana, gorzką czekoladę, orzechy włoskie i masło orzechowe. Powstałą mieszankę przełóż do miseczek i na wierzchu ułóż jeszcze po dwa plastry banana.
  Czas na drugą kombinację. Tym razem zmiksuj ze sobą: płatki owsiane, jogurt naturalny, mleko, jajko, banana, gorzką czekoladę, orzechy włoskie i masło orzechowe. Powstałą mieszankę przełóż do miseczek i na wierzchu ułóż jeszcze po dwa plastry banana.
 3. I na koniec kombinacja składająca się z: płatków owsianych, jogurtu naturalnego, mleka, jajka, mrożonych czereśni, gorzkiej czekolady, erytrolu oraz kakaa. Wszystkie kombinacje wstaw do piekarnika na 15-20 minut (temp. 160 stopni Celsjusza).
  I na koniec kombinacja składająca się z: płatków owsianych, jogurtu naturalnego, mleka, jajka, mrożonych czereśni, gorzkiej czekolady, erytrolu oraz kakaa. Wszystkie kombinacje wstaw do piekarnika na 15-20 minut (temp. 160 stopni Celsjusza).
 4. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×