Pyszne paluszki z nadzieniem serowo-szpinakowym

 1. Poniżej zobaczysz przepis na przyrządzenie pysznych paluszków z nadzieniem serowo-szpinakowym.
Pyszne paluszki z nadzieniem serowo-szpinakowym
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszne paluszki z nadzieniem serowo-szpinakowym
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W misce dobrze wymieszaj ze sobą serek śmietankowy, szpinak, ser żółty, sól i pieprz i czosnek. Następnie równomiernie rozprowadź uzyskaną masę w naczyniu wyłożonym papierem do pieczenia. Włóż je do zamrażarki na 30 minut.
  W misce dobrze wymieszaj ze sobą serek śmietankowy, szpinak, ser żółty, sól i pieprz i czosnek. Następnie równomiernie rozprowadź uzyskaną masę w naczyniu wyłożonym papierem do pieczenia. Włóż je do zamrażarki na 30 minut.
 2. Po 30 minutach wyjmij naczynie z zamrażarki. Pokrój masę w paski.
  Po 30 minutach wyjmij naczynie z zamrażarki. Pokrój masę w paski.
 3. Teraz przystąpimy do panierowania. W tym celu każdy pasek posyp najpierw mąką, potem namocz w jajku, potem posyp bułką tartą, a następnie ponownie namocz w jajku i posyp bułką tartą.
  Teraz przystąpimy do panierowania. W tym celu każdy pasek posyp najpierw mąką, potem namocz w jajku, potem posyp bułką tartą, a następnie ponownie namocz w jajku i posyp bułką tartą.
 4. Rozgrzej olej w garnku, a następnie wrzuć do niego paluszki. Smaż je przez ok. 1 minutę, do momentu, aż będą miały złocisto-brązowy kolor.
  Rozgrzej olej w garnku, a następnie wrzuć do niego paluszki. Smaż je przez ok. 1 minutę, do momentu, aż będą miały złocisto-brązowy kolor.
 5. Przełóż paluszki na ręcznik papierowy i odsącz z nich nadmiar tłuszczu. Gotową przekąskę podawaj samodzielnie lub z ketchupem.
  Przełóż paluszki na ręcznik papierowy i odsącz z nich nadmiar tłuszczu. Gotową przekąskę podawaj samodzielnie lub z ketchupem.
 6. Smacznego!

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×