Pieczeń z korniszonami

pieczeń z korniszonami

Pieczeń z korniszonami to nasze najnowsze odkrycie, które totalnie zawładnęło naszymi sercami. Z Tobą będzie podobnie. Wystarczy, że raz jej skosztujesz, a już na stałe wprowadzisz ją do swojego menu.

Naszą pieczeń wraz z ziemniakami przygotowaliśmy w Ovi Smart marki Philips.

Zobacz także: Pizza w formie bochenka

Pieczeń z korniszonami1
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pieczeń z korniszonami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Przygotuj mięsną mieszankę, łącząc ze sobą: mięso mielone wieprzowe, jajko, czosnek, świeży majeranek, słodką paprykę, sól i pierz. Dokładnie wymieszaj.
  Przygotuj mięsną mieszankę, łącząc ze sobą: mięso mielone wieprzowe, jajko, czosnek, świeży majeranek, słodką paprykę, sól i pierz. Dokładnie wymieszaj.
 2. Z powstałej mieszanki stwórz na papierze do pieczenia duży prostokąt. Na wierzchu rozsmaruj musztardę sarepską, po czym ułóż ogórki korniszone oraz kawałki cebuli.
  Z powstałej mieszanki stwórz na papierze do pieczenia duży prostokąt. Na wierzchu rozsmaruj musztardę sarepską, po czym ułóż ogórki korniszone oraz kawałki cebuli.
 3. Teraz zwiń całość w rulon, po czym zabezpiecz pieczeń jeszcze przy pomocy folii aluminiowej. Umieść ją w OvI i piecz przez 40 minut (temp. 160 stopni Celsjusza).
  Teraz zwiń całość w rulon, po czym zabezpiecz pieczeń jeszcze przy pomocy folii aluminiowej. Umieść ją w OvI i piecz przez 40 minut (temp. 160 stopni Celsjusza).
 4. Po tym czasie dodaj do urządzenia ziemniaki, polej je olejem i zapiekaj przez kolejne 40 minut.
  Po tym czasie dodaj do urządzenia ziemniaki, polej je olejem i zapiekaj przez kolejne 40 minut.
 5. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×