Wirtualna Polska

Pizza z grilla na 4 sposoby

pizza z grilla na 4 spsooby

Dziś mamy dla Was coś wyjątkowego. Pizza z grilla na 4 sposoby, bo o niej mowa,  to genialna receptura na pyszną ucztę dla całej rodziny. Dzięki niej zabierzesz swoich bliskich w kulinarną podróż prosto do Włoch. Po prostu palce lizać.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nasze pizze przygotowaliśmy na grillu gazowym Campingaz Premium 4 S.

Pizza z grilla na 4 sposoby4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pizza z grilla na 4 sposoby
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Sos do pizzy
Ciasto
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania sosu do pizzy. W tym celu użyj boczną kuchenkę, na której umieść garnek. W urządzeniu połącz ze sobą: oliwę z oliwek, passatę pomidorową, świeżą bazylię oraz sól morską. Dokładnie wymieszaj.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania sosu do pizzy. W tym celu użyj boczną kuchenkę, na której umieść garnek. W urządzeniu połącz ze sobą: oliwę z oliwek, passatę pomidorową, świeżą bazylię oraz sól morską. Dokładnie wymieszaj.
  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 2. Czas zrobić ciasto drożdżowe. Korzystając z naszego przepisu, możesz przygotować je dzień wcześniej, aby mieć gotowy produkt pod ręką. W dużej misce połącz: mąkę, oliwę z oliwek, świeże drożdże, letnią wodę oraz sól.
  Czas zrobić ciasto drożdżowe. Korzystając z naszego przepisu, możesz przygotować je dzień wcześniej, aby mieć gotowy produkt pod ręką. W dużej misce połącz: mąkę, oliwę z oliwek, świeże drożdże, letnią wodę oraz sól.
 3. Wyrobione ciasto odstaw do wyrośnięcia. Następnie podziel je na 4 części i z każdego elementu przygotuj okrągły placek.
  Wyrobione ciasto odstaw do wyrośnięcia. Następnie podziel je na 4 części i z każdego elementu przygotuj okrągły placek.
  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 4. Na wierzchu przygotowanego ciasta rozprowadź sos. Po czym przenieś pizzę na specjalny kamień umieszczony na grillu. Przykryj pokrywą grilla i piecz pizzę przez 5 minut (temp. 350 stopni Celsjusza). Następnie dodaj mozzarellę i ponownie piecz pod przykryciem. Tym razem przez 3 minuty.
  Na wierzchu przygotowanego ciasta rozprowadź sos. Po czym przenieś pizzę na specjalny kamień umieszczony na grillu. Przykryj pokrywą grilla i piecz pizzę przez 5 minut (temp. 350 stopni Celsjusza). Następnie dodaj mozzarellę i ponownie piecz pod przykryciem. Tym razem przez 3 minuty.
 5. Na drugiej połowie rusztu ułóż dodatki na pizze. Smaż je przez kilka minut.
  Na drugiej połowie rusztu ułóż dodatki na pizze. Smaż je przez kilka minut.
  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 6. Ułóż przygotowane składniki na upieczonych pizzach i to wszystko! Smacznego 😍
  Ułóż przygotowane składniki na upieczonych pizzach i to wszystko! Smacznego 😍

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×