Kategorie Dla dzieciPrzekąski

Potworkowe burgery

Brak Ci pomysłów na kreatywne bułki dla malucha? Nic nie szkodzi, przychodzimy z inspiracją, która z pewnością się przyda ?

Potworkowe burgery 2
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Potworkowe burgery
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Podstawowe składniki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania burgerów. W tym celu połącz: mięso z indyka, czosnek granulowany, pietruszkę, jajko, parmezan, sól, pieprz, mleko oraz bułkę tartą. Następnie uformuj burgery i podsmaż na patelni.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania burgerów. W tym celu połącz: mięso z indyka, czosnek granulowany, pietruszkę, jajko, parmezan, sól, pieprz, mleko oraz bułkę tartą. Następnie uformuj burgery i podsmaż na patelni.
 2. Podziel bułkę na pół. Na spodzie rozprowadź sos bbq. Następnie ułóż podsmażone mięso,
  Podziel bułkę na pół. Na spodzie rozprowadź sos bbq. Następnie ułóż podsmażone mięso,
 3. ...ser i serowe zęby, kolejną porcję sosu bbq oraz paprykowy język. Drugą bułkę przygotuj w ten sam sposób, zmień tylko ozdoby na ciemne oliwki oraz ogórki.
  ...ser i serowe zęby, kolejną porcję sosu bbq oraz paprykowy język. Drugą bułkę przygotuj w ten sam sposób, zmień tylko ozdoby na ciemne oliwki oraz ogórki.
 4. I gotowe!
  I gotowe!
 5. Smacznego ?
  Smacznego ?
Burgerowe potworki

Chcesz mieć pewność, że maluch zje całą kanapkę? Zaserwuj ją w ciekawy sposób, a nie zostawi nawet jednego okruszka 😉PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/247634

Posted by Pyszności Junior on Friday, March 1, 2019
247634