Kategorie DaniaKolacje

Pulpeciki w cukinii

Cukinię połączyliśmy z pulpecikami, tworząc coś niesamowitego i smacznego jednocześnie ?

Pulpeciki w cukinii4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pulpeciki w cukinii
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Mięso

Sposób przygotowania:

 1. Podziel cukinie na pół i usuń ich środek.
  Podziel cukinie na pół i usuń ich środek.
 2. Następnie przełóż je do formy do pieczenia i dopraw solą, pieprzem oraz suszonymi pomidorami. Nie zapomnij także o oliwie z oliwek. Wstaw do piekarnika na 15 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
  Następnie przełóż je do formy do pieczenia i dopraw solą, pieprzem oraz suszonymi pomidorami. Nie zapomnij także o oliwie z oliwek. Wstaw do piekarnika na 15 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
 3. W międzyczasie przygotuj pulpety. W tym celu połącz mięso, jajko, natkę pietruszki, czosnek, suszone pomidory, sól oraz pieprz. Dokładnie wymieszaj.
  W międzyczasie przygotuj pulpety. W tym celu połącz mięso, jajko, natkę pietruszki, czosnek, suszone pomidory, sól oraz pieprz. Dokładnie wymieszaj.
 4. Uformuj pulpety i smaż na patelni, dodając po chwili pomidorowy sos. Przenieś pulpety do cukinii i posyp żółtym serem. Wstaw ponowie do piekarnika, tym razem na 5 minut.
  Uformuj pulpety i smaż na patelni, dodając po chwili pomidorowy sos. Przenieś pulpety do cukinii i posyp żółtym serem. Wstaw ponowie do piekarnika, tym razem na 5 minut.
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Pulpety w cukinii

Tym razem umieściliśmy pyszne pulpety w cukinii 👍😋PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/248961

Posted by Pyszności on Tuesday, March 5, 2019
248961