Pyszna wariacja z patelni

Wraz z piątkiem przychodzimy z pomysłem na genialną przekąskę, która z pewnością podbije Wasze serca ❤️ Po prostu nie ma innej opcji ?

Pyszna wariacja z patelni4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszna wariacja z patelni
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Pasta z tuńczyka
Salsa pomidorowa
Pozostałe składniki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania mieszanki z tuńczykiem. W tym celu w jednej misce połącz ze sobą tuńczyka w oleju, czerwoną cebulę, awokado, kolendrę, pieprz, sok i skórkę z limonki oraz sól. Dokładnie wymieszaj.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania mieszanki z tuńczykiem. W tym celu w jednej misce połącz ze sobą tuńczyka w oleju, czerwoną cebulę, awokado, kolendrę, pieprz, sok i skórkę z limonki oraz sól. Dokładnie wymieszaj.
 2. Czas teraz na salsę pomidorową. Aby ją przygotować, musisz zmiksować razem pomidorowy, czerwoną cebulę, ostrą papryczkę oraz skórkę i sok z limonki. Ponownie wymieszaj.
  Czas teraz na salsę pomidorową. Aby ją przygotować, musisz zmiksować razem pomidorowy, czerwoną cebulę, ostrą papryczkę oraz skórkę i sok z limonki. Ponownie wymieszaj.
 3. Na rozgrzanej patelni ułóż placek tortilli. Na wierzchu rozprowadź pastę z tuńczyka. Następnie ułóż plastry awokado i posyp żółtym serem.
  Na rozgrzanej patelni ułóż placek tortilli. Na wierzchu rozprowadź pastę z tuńczyka. Następnie ułóż plastry awokado i posyp żółtym serem.
 4. Odczekaj chwilę. Na samej górze ułóż drugi placek tortilli i przewróć na patelni.
  Odczekaj chwilę. Na samej górze ułóż drugi placek tortilli i przewróć na patelni.
 5. Gotową przekąskę udekoruj przy pomocy salsy pomidorowej. Smacznego!
  Gotową przekąskę udekoruj przy pomocy salsy pomidorowej. Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×