Pyszny faszerowany chleb

Poniżej zobaczysz przepis na przyrządzenie pysznego faszerowanego chleba. Czegoś takiego jeszcze nie jadłam!

Pyszny faszerowany chleb
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszny faszerowany chleb
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Na patelni rozgrzej olej, a następnie wrzuć na nią cebulę. Kiedy się zeszkli dodaj zmieloną wołowinę. Kiedy wołowina będzie dosmażona, dopraw ją solą, pieprzem i oregano. Dodaj sos pomidorowy i dobrze wszystko wymieszaj. Na koniec dodaj ugotowany makaron i ponownie wymieszaj. Zdejmij patelnię z ognia.
  Na patelni rozgrzej olej, a następnie wrzuć na nią cebulę. Kiedy się zeszkli dodaj zmieloną wołowinę. Kiedy wołowina będzie dosmażona, dopraw ją solą, pieprzem i oregano. Dodaj sos pomidorowy i dobrze wszystko wymieszaj. Na koniec dodaj ugotowany makaron i ponownie wymieszaj. Zdejmij patelnię z ognia.
 2. Rozwiń spód do pizzy. Na jego środku rozłóż przygotowany farsz oraz ser żółty pokrojony w kostkę. Natnij ciasto tak, jak na zdjęciu poniżej.
  Rozwiń spód do pizzy. Na jego środku rozłóż przygotowany farsz oraz ser żółty pokrojony w kostkę. Natnij ciasto tak, jak na zdjęciu poniżej.
 3. Zawiń kawałki ciasta do środka tak, aby farsz był szczelnie zamknięty. Nasmaruj ciasto z wierzchu jajkiem i posyp parmezanem. Połóż na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia i włóż do piekarnika rozgrzanego do 160 stopni C. Piecz przez 30 minut.
  Zawiń kawałki ciasta do środka tak, aby farsz był szczelnie zamknięty. Nasmaruj ciasto z wierzchu jajkiem i posyp parmezanem. Połóż na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia i włóż do piekarnika rozgrzanego do 160 stopni C. Piecz przez 30 minut.
 4. Po 30 minutach wyjmij gotowy chleb z piekarnika i pokrój go na kawałki.
  Po 30 minutach wyjmij gotowy chleb z piekarnika i pokrój go na kawałki.
 5. Smacznego!

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×