Kategorie DaniaKolacjeKurczakOvi SmartPhilipsPrzepisy

Roladki z kurczaka z szynką parmeńską zapiekane w OVI

Nasze roladki z kurczaka wypełniliśmy tym razem szynką parmeńską, bazylią i żółtym serem. Był to strzał w 10, dzięki któremu przygotowaliśmy idealny obiad na każdą okazję.

Całe danie przygotowaliśmy w Ovi Smart marki Philips.

Zobacz także: Roladki z indyka ze szparagami

Roladki z kurczaka z bazylią4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Roladki z kurczaka z bazylią
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Roladki
Dodatki

Sposób przygotowania:

 1. Rozbij filety z kurczaka przy pomocy tłuczka. Następnie dopraw pieprzem i solą, po czym ułóż na wierzchu szynkę parmeńską, liście bazylii oraz żółty ser.
  Rozbij filety z kurczaka przy pomocy tłuczka. Następnie dopraw pieprzem i solą, po czym ułóż na wierzchu szynkę parmeńską, liście bazylii oraz żółty ser.
 2. Zwiń w roladkę, a następnie zabezpiecz przy pomocy sznurka wędliniarskiego.
  Zwiń w roladkę, a następnie zabezpiecz przy pomocy sznurka wędliniarskiego.
 3. Umieść w formie w Ovi masło, pieczarki i kawałki cebuli. Na wierzchu ułóż roladki i polej je oliwą. Po czym piecz w urządzeniu przez 15-20 minut (temp. 170 stopni Celsjusza). W międzyczasie dodaj bulion.
  Umieść w formie w Ovi masło, pieczarki i kawałki cebuli. Na wierzchu ułóż roladki i polej je oliwą. Po czym piecz w urządzeniu przez 15-20 minut (temp. 170 stopni Celsjusza). W międzyczasie dodaj bulion.
 4. Po tym czasie wyjmij roladki i dodaj do formy natkę pietruszki i ocet z czerwonego wina. Wstaw do urządzenia na kolejne 5 minut. I to wszystko!
  Po tym czasie wyjmij roladki i dodaj do formy natkę pietruszki i ocet z czerwonego wina. Wstaw do urządzenia na kolejne 5 minut. I to wszystko!
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Roladki z szynką parmeńską zapiekane w OVI

Roladki z kurczaka z szynką parmeńską upiekliśmy na pieczarkowej poduszce 👍 I pomysł na pyszny obiad dla całej rodziny już jest ❤️SPRZĘT ➡️ Ovi Smart marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/36WZbQLPRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/342034

Posted by Pyszności on Thursday, May 13, 2021
342034