różyczki z ciasta francuskiego z zoodlowanymi warzywami
Kategorie PrzekąskiPrzepisyZoodler

Różyczki z ciasta francuskiego z zoodlowanymi warzywami

Różyczki z ciasta francuskiego już niejednokrotnie gościły na naszym kanale. Tym razem połączyliśmy je z zoodlowanymi warzywami i był to strzał w 10!

W przygotowaniu warzyw pomógł nam Zoodler marki Philips.

Zobacz także: Muffiny jajeczne z zoodlowanymi warzywami

Różyczki z zoodlowanymi warzywami4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Różyczki z zoodlowanymi warzywami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od zoodlowania cukinii i marchewki.
  Cały proces rozpocznij od zoodlowania cukinii i marchewki.
 2. Następnie umieść w formie na tartę ciasto francuskie. Dodaj zoodlowane warzywa i wstaw do piekarnika na 10 minut (temp. 200 stopni Celsjusza).
  Następnie umieść w formie na tartę ciasto francuskie. Dodaj zoodlowane warzywa i wstaw do piekarnika na 10 minut (temp. 200 stopni Celsjusza).
 3. Z drugiego arkusza ciasta francuskiego wytnij kółka. Następnie ułóż je w pionie, jak na zdjęciu poniżej. Przy pomocy widelca zrób falbankę na brzegach. Na środku zaś ułóż plastry boczku.
  Z drugiego arkusza ciasta francuskiego wytnij kółka. Następnie ułóż je w pionie, jak na zdjęciu poniżej. Przy pomocy widelca zrób falbankę na brzegach. Na środku zaś ułóż plastry boczku.
 4. Teraz zwiń w rulon i podziel na pół. I tym oto sposobem masz dwie różyczki.
  Teraz zwiń w rulon i podziel na pół. I tym oto sposobem masz dwie różyczki.
 5. W misce połącz: jajka, śmietankę, natkę pietruszki, sól i pieprz. Przelej powstałą mieszankę do podpieczonej tarty i ułóż różyczki. Ponownie wstaw naczynie do piekarnika. Tym razem na 15 minut.
  W misce połącz: jajka, śmietankę, natkę pietruszki, sól i pieprz. Przelej powstałą mieszankę do podpieczonej tarty i ułóż różyczki. Ponownie wstaw naczynie do piekarnika. Tym razem na 15 minut.
 6. Smacznego!
  Smacznego!
Różyczki z ciastka francuskiego z zoodlowanymi warzywami

W naszej kuchni wyczarowaliśmy dzisiaj różyczki z ciasta francuskiego, które wyrosły na zoodlowanych warzywach 😉👍SPRZĘT ➡️ Zoodler marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/2TgH7dPPRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/296808

Posted by Pyszności on Sunday, May 10, 2020
296808