schab a'la hasselback z ziemniakami
Kategorie KolacjePhilipsPrzepisyRobot kuchenny

Schab a’la hasselback z ziemniakami

Schab a’la hasselback z ziemniakami to gotowy pomysł na jednogarnkowy obiad prosto z piekarnika. Co więcej, wystarczy tak niewiele, aby go przygotować.

Ziemniaki w tym przepisie przygotowaliśmy w robocie kuchennym marki Philips.

Zobacz także: Schab z jabłkami i ziemniakami

Schab a'la hasselback4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Schab a'la hasselback
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Połóż schab na desce do krojenia. Następnie z dwóch stron mięsa (w poziomie) ułóż dwie drewniane łyżki. I zacznij nacinać schab. Dzięki łyżkom nie przetniesz schabu do końca.
  Połóż schab na desce do krojenia. Następnie z dwóch stron mięsa (w poziomie) ułóż dwie drewniane łyżki. I zacznij nacinać schab. Dzięki łyżkom nie przetniesz schabu do końca.
 2. Umieść w każdej kieszonce paprykę i cebulę.
  Umieść w każdej kieszonce paprykę i cebulę.
 3. Następnie przełóż mięso do formy i otocz je talarkami ziemniaczanymi. W ich przygotowaniu niezawodny jest robot kuchenny marki Philips.
  Następnie przełóż mięso do formy i otocz je talarkami ziemniaczanymi. W ich przygotowaniu niezawodny jest robot kuchenny marki Philips.
 4. Czas na przyprawy: zioła prowansalskie, suszony czosnek, sól oraz pieprz. Nie zapomnij także o oleju roślinnym. Tak przygotowane mięso piecz przez 1,5 godziny (temp. 170 stopni Celsjusza).
  Czas na przyprawy: zioła prowansalskie, suszony czosnek, sól oraz pieprz. Nie zapomnij także o oleju roślinnym. Tak przygotowane mięso piecz przez 1,5 godziny (temp. 170 stopni Celsjusza).
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Schab a'la hasselback z ziemniakami 🥰

Dziś przychodzimy z pomysłem na kolejne danie jednogarnkowe 😍 Tym razem będzie to schab w połączeniu z ziemiakami, papryką i cebulą ❤️SPRZĘT ➡️ Robot kuchenny marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/390BzL3PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/328207

Posted by Pyszności on Sunday, December 27, 2020
328207