Niezwykły sernik limonkowy

Poniżej zobaczysz przepis na przyrządzenie niezwykłego sernika o posmaku świeżej limonki. Jest naprawdę smaczny!

Niezwykły sernik limonkowy
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Niezwykły sernik limonkowy
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W misce dobrze wymieszaj ze sobą zmielone ciasta owsiane i roztopione masło. Następnie przełóż uzyskaną masę do okrągłej blaszki i wygładź ją z wierzchu. Włóż blaszkę do lodówki na 30 minut.
  W misce dobrze wymieszaj ze sobą zmielone ciasta owsiane i roztopione masło. Następnie przełóż uzyskaną masę do okrągłej blaszki i wygładź ją z wierzchu. Włóż blaszkę do lodówki na 30 minut.
 2. Rozgrzej garnek, a następnie wlej do niego tonik i dodaj do niego cukier puder. Cały czas mieszaj. Kiedy cukier się rozpuści, dodaj żelatynę i mieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia się żelatyny. Następnie zdejmij garnek z ognia i pozostaw do ostygnięcia.
  Rozgrzej garnek, a następnie wlej do niego tonik i dodaj do niego cukier puder. Cały czas mieszaj. Kiedy cukier się rozpuści, dodaj żelatynę i mieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia się żelatyny. Następnie zdejmij garnek z ognia i pozostaw do ostygnięcia.
 3. W misce dokładnie wymieszaj ze sobą serek śmietankowy i bitą śmietanę. Następnie dodaj sok z limonki, skórkę z limonki i ostudzoną zawartość garnek. Dokładnie wszystko rozmieszaj.
  W misce dokładnie wymieszaj ze sobą serek śmietankowy i bitą śmietanę. Następnie dodaj sok z limonki, skórkę z limonki i ostudzoną zawartość garnek. Dokładnie wszystko rozmieszaj.
 4. Uzyskaną masę przełóż na spód znajdujący się w blaszce. Wygładź wierzch masy i umieść blaszkę w lodówce na minimum 4 godziny.
  Uzyskaną masę przełóż na spód znajdujący się w blaszce. Wygładź wierzch masy i umieść blaszkę w lodówce na minimum 4 godziny.
 5. Po 4 godzinach wyjmij sernik z lodówki i ozdób go plastrami limonki.
  Po 4 godzinach wyjmij sernik z lodówki i ozdób go plastrami limonki.
 6. Smacznego!

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×