Kategorie Słodkości

Sernik ombre z borówkami

Sernikowi w takim wydaniu nie da się odmówić ? Jest po prostu idealny ❤️

Sernik ombre z borówkami10
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Sernik ombre z borówkami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Zacznij od przygotowania spodu sernika. W tym celu połącz ze sobą rozkruszone herbatniki oraz roztopione masło. Mieszankę przełóż do formy do pieczenia i wstaw do lodówki na 15 minut.
  Zacznij od przygotowania spodu sernika. W tym celu połącz ze sobą rozkruszone herbatniki oraz roztopione masło. Mieszankę przełóż do formy do pieczenia i wstaw do lodówki na 15 minut.
 2. Czas na przygotowanie sernikowego miksu. W misce połącz ze sobą serek śmietankowy, cukier i ekstrakt waniliowy. Dokładnie zmiksuj.
  Czas na przygotowanie sernikowego miksu. W misce połącz ze sobą serek śmietankowy, cukier i ekstrakt waniliowy. Dokładnie zmiksuj.
 3. Jako kolejne składniki dodaj śmietankę 30% i żelatynę. Ponownie zmiksuj.
  Jako kolejne składniki dodaj śmietankę 30% i żelatynę. Ponownie zmiksuj.
 4. Podziel powstałą mieszankę na 4 części (jak na zdjęciu poniżej). Następnie dodaj mus borówkowy do 3 misek (przygotujesz go podsmażając ze sobą borówki i 2 łyżki cukru). Do pierwszej miski dodaj jedną łyżkę, do drugiej dwie, a do trzeciej trzy.
  Podziel powstałą mieszankę na 4 części (jak na zdjęciu poniżej). Następnie dodaj mus borówkowy do 3 misek (przygotujesz go podsmażając ze sobą borówki i 2 łyżki cukru). Do pierwszej miski dodaj jedną łyżkę, do drugiej dwie, a do trzeciej trzy.
 5. Na spodzie rozprowadź samą mieszankę serową. Następnie dodaj po kolei każdą mieszankę z borówkami, zaczynając od najmniej intensywnego koloru. Wstaw do lodówki na min. 4 godziny.
  Na spodzie rozprowadź samą mieszankę serową. Następnie dodaj po kolei każdą mieszankę z borówkami, zaczynając od najmniej intensywnego koloru. Wstaw do lodówki na min. 4 godziny.
 6. Smacznego!
  Smacznego!
Sernik ombre z borówkami

Sernikowe borówkowe ombre na talerzu i to bez pieczenia! ❤️PRZEPIS ➡️ https://pysznosci.pl/226661

Opublikowany przez Słodkości Sobota, 1 września 2018
226661