Sernik ombre z borówkami

Sernikowi w takim wydaniu nie da się odmówić ? Jest po prostu idealny ❤️

Sernik ombre z borówkami10
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Sernik ombre z borówkami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

  1. Zacznij od przygotowania spodu sernika. W tym celu połącz ze sobą rozkruszone herbatniki oraz roztopione masło. Mieszankę przełóż do formy do pieczenia i wstaw do lodówki na 15 minut.
    Zacznij od przygotowania spodu sernika. W tym celu połącz ze sobą rozkruszone  herbatniki oraz roztopione masło. Mieszankę przełóż do formy do pieczenia i wstaw do lodówki na 15 minut.
  2. Czas na przygotowanie sernikowego miksu. W misce połącz ze sobą serek śmietankowy, cukier i ekstrakt waniliowy. Dokładnie zmiksuj.
    Czas na przygotowanie sernikowego miksu. W misce połącz ze sobą serek śmietankowy, cukier i ekstrakt waniliowy. Dokładnie zmiksuj.
  3. Jako kolejne składniki dodaj śmietankę 30% i żelatynę. Ponownie zmiksuj.
    Jako kolejne składniki dodaj śmietankę 30% i żelatynę. Ponownie zmiksuj.
  4. Podziel powstałą mieszankę na 4 części (jak na zdjęciu poniżej). Następnie dodaj mus borówkowy do 3 misek (przygotujesz go podsmażając ze sobą borówki i 2 łyżki cukru). Do pierwszej miski dodaj jedną łyżkę, do drugiej dwie, a do trzeciej trzy.
    Podziel powstałą mieszankę na 4 części (jak na zdjęciu poniżej). Następnie dodaj mus borówkowy do 3 misek (przygotujesz go podsmażając ze sobą borówki i 2 łyżki cukru). Do pierwszej miski dodaj jedną łyżkę, do drugiej dwie, a do trzeciej trzy.
  5. Na spodzie rozprowadź samą mieszankę serową. Następnie dodaj po kolei każdą mieszankę z borówkami, zaczynając od najmniej intensywnego koloru. Wstaw do lodówki na min. 4 godziny.
    Na spodzie rozprowadź samą mieszankę serową. Następnie dodaj po kolei każdą mieszankę z borówkami, zaczynając od najmniej intensywnego koloru. Wstaw do lodówki na min. 4 godziny.
  6. Smacznego!
    Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×