Kategorie Słodkości

Sernik Twix bez pieczenia

Poniżej zobaczysz przepis na przyrządzenie pysznego sernika Twix. Idealny jako deser do popołudniowej kawy!

Sernik Twix bez pieczenia
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Sernik Twix bez pieczenia
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W misce dobrze wymieszaj ze sobą zmielone herbatniki maślane i roztopione masło. Uzyskaną masę równomiernie rozłóż w okrągłej blaszce i wygładź ją z wierzchu. Włóż blaszkę do lodówki.
  W misce dobrze wymieszaj ze sobą zmielone herbatniki maślane i roztopione masło. Uzyskaną masę równomiernie rozłóż w okrągłej blaszce i wygładź ją z wierzchu. Włóż blaszkę do lodówki.
 2. Za pomocą miksera ubij serek śmietankowy, cukier puder i kajmak. Kiedy masa będzie puszysta (po ok. 2 minutach), dodaj śmietanę kremówkę i ubij na sztywną masę. Następnie dodaj ekstrakt waniliowy, sól i 1 szklankę posiekanych batoników Twix. Wymieszaj na niskich obrotach miksera.
  Za pomocą miksera ubij serek śmietankowy, cukier puder i kajmak. Kiedy masa będzie puszysta (po ok. 2 minutach), dodaj śmietanę kremówkę i ubij na sztywną masę. Następnie dodaj ekstrakt waniliowy, sól i 1 szklankę posiekanych batoników Twix. Wymieszaj na niskich obrotach miksera.
 3. Uzyskaną masę równomiernie rozlej na spodzie w blaszce. Wygładź wierzch i włóż do lodówki na minimum 6 godzin.
  Uzyskaną masę równomiernie rozlej na spodzie w blaszce. Wygładź wierzch i włóż do lodówki na minimum 6 godzin.
 4. Po 6 godzinach wyjmij blaszkę z lodówki. Polej ciasto z wierzchu roztopioną czekoladą i posyp resztą posiekanych batoników Twix.
  Po 6 godzinach wyjmij blaszkę z lodówki. Polej ciasto z wierzchu roztopioną czekoladą i posyp resztą posiekanych batoników Twix.
 5. Gotowy sernik pokrój na kawałki.
  Gotowy sernik pokrój na kawałki.
 6. Smacznego!
Sernik Twix bez pieczenia
169201