Sernik z Raffaello i Ferrero Rocher

Sernik z kulkami to nasza najnowsza miłość ❤️  Jest mega smaczny, bardzo prosty w przygotowaniu i do tego genialnie się prezentuje. Prawdziwy sztos!

Masę sernikową przygotowaliśmy w blenderze próżniowym marki Philips.

Zobacz także: Pełnoziarniste pancakes z mąki własnej roboty

Sernik z kulkami8
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Sernik z kulkami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Masa
Polewa
Dodatki
Spód

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od połączenia pokruszonych ciastek i roztopionego masła. Z powstałej mieszani uformuj spód ciasta i wstaw do lodówki.
  Cały proces rozpocznij od połączenia pokruszonych ciastek i roztopionego masła. Z powstałej mieszani uformuj spód ciasta i wstaw do lodówki.
 2. W międzyczasie przygotuj serową mieszankę w blenderze. W urządzeniu powinny znaleźć się: twaróg, śmietana, cukier, jajka i żółtka.
  W międzyczasie przygotuj serową mieszankę w blenderze. W urządzeniu powinny znaleźć się: twaróg, śmietana, cukier, jajka i żółtka.
 3. Mieszankę z blendera przelej do formy do pieczenia. Następnie wrzuć połowę raffaello oraz ferrero rocher i wstaw do piekarnika na 60 minut (temp. 170 stopni Celsjusza).
  Mieszankę z blendera przelej do formy do pieczenia. Następnie wrzuć połowę raffaello oraz ferrero rocher i wstaw do piekarnika na 60 minut (temp. 170 stopni Celsjusza).
 4. W międzyczasie przygotuj polewę czekoladową, łącząc ze sobą gorzką czekoladę i gorącą śmietankę. Po ostudzeniu sernika rozprowadź polewę na serniku.
  W międzyczasie przygotuj polewę czekoladową, łącząc ze sobą gorzką czekoladę i gorącą śmietankę. Po ostudzeniu sernika rozprowadź polewę na serniku.
 5. Teraz ułóż pionowe rzędy z raffaello i ferrero rocher. Po czym wstaw do lodówki do schłodzenia.
  Teraz ułóż pionowe rzędy z raffaello i ferrero rocher. Po czym wstaw do lodówki do schłodzenia.
 6. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×