sernik z orzechami pekan
Kategorie PrzepisySłodkości

Sernik z orzechami pekan

Sernik z orzechami pekan to gotowa receptura na udany wypiek dla całej rodziny. Wystarczy, że raz go skosztujesz, a od razu się w nim zakochasz!

Zobacz także: Serowy deser na zimno z matchą

Sernik z orzechami pekan9
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Sernik z orzechami pekan
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Spód
Masa serowa
Polewa z orzechami pekan

Sposób przygotowania:

 1. Przy pomocy blendera przygotuj ciastka na spód sernika.
  Przy pomocy blendera przygotuj ciastka na spód sernika.
 2. Teraz połącz je z bułką tartą, roztopionym masłem, brązowym cukrem i cynamonem. Powstałą mieszankę przełóż do formy i piecz przez 10 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
  Teraz połącz je z bułką tartą, roztopionym masłem, brązowym cukrem i cynamonem. Powstałą mieszankę przełóż do formy i piecz przez 10 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
 3. Czas przygotować serową mieszankę. W tym celu połącz: ser twarogowy, biały i brązowy cukier, ekstrakt waniliowy, cynamon, mąkę kukurydzianą i śmietanę 18%. Na koniec dodaj pojedynczo trzy jajka.
  Czas przygotować serową mieszankę. W tym celu połącz: ser twarogowy, biały i brązowy cukier, ekstrakt waniliowy, cynamon, mąkę kukurydzianą i śmietanę 18%. Na koniec dodaj pojedynczo trzy jajka.
 4. Umieść formę ze spodem w większym naczyniu i napełnij je wodą. Teraz rozprowadź bezpośrednio na spodzie serową mieszankę. Całość wstaw do piekarnika na godzinę (temp. 180 stopni Celsjusza).
  Umieść formę ze spodem w większym naczyniu i napełnij je wodą. Teraz rozprowadź bezpośrednio na spodzie serową mieszankę. Całość wstaw do piekarnika na godzinę (temp. 180 stopni Celsjusza).
 5. W międzyczasie połącz na palniku: masło, brązowy cukier, śmietankę 30%, ekstrakt waniliowy, cynamon i orzechy pekan. Gotuj na małym ogniu, do chwili aż mieszanka zgęstnieje.
  W międzyczasie połącz na palniku: masło, brązowy cukier, śmietankę 30%, ekstrakt waniliowy, cynamon i orzechy pekan. Gotuj na małym ogniu, do chwili aż mieszanka zgęstnieje.
 6. Gotowy sernik udekoruj mieszanką z orzechami pekan. Smacznego!
  Gotowy sernik udekoruj mieszanką z orzechami pekan. Smacznego!
297090