Serowa miska z makaronem

Tym razem postanowiliśmy sami wyprodukować naczynie, w którym podaliśmy makaron z groszkiem i boczkiem. Serowe miseczki to po prostu będzie hit ?❤️

Serowa miska z makaronem4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Serowa miska z makaronem
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Na papierze do pieczenia rozsyp porcję parmezanu i utwórz z niego koło. Następnie wstaw do nagrzanego piekarnika (temp. 220 stopni Celsjusza) do chwili, aż ser się ładnie zarumieni.
  Na papierze do pieczenia rozsyp porcję parmezanu i utwórz z niego koło. Następnie wstaw do nagrzanego piekarnika (temp. 220 stopni Celsjusza) do chwili, aż ser się ładnie zarumieni.
 2. Podpieczoną w ten sposób mieszankę serową włóż pomiędzy dwie miski i odstaw na 15 minut, aby nabrała odpowiednich kształtów.
  Podpieczoną w ten sposób mieszankę serową włóż pomiędzy dwie miski i odstaw na 15 minut, aby nabrała odpowiednich kształtów.
 3. W tym czasie na patelni podsmaż ze sobą boczek i czerwone pesto.
  W tym czasie na patelni podsmaż ze sobą boczek i czerwone pesto.
 4. Po chwili dodaj ugotowany makaron i groszek. Wymieszaj dokładnie wszystkie składniki i podaj je swoim gościom w serowych miseczkach.
  Po chwili dodaj ugotowany makaron i groszek. Wymieszaj dokładnie wszystkie składniki i podaj je swoim gościom w serowych miseczkach.
 5. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×