Składany chlebek z ziołami

składany chlebek z ziołami

Składany chlebek z ziołami to nasza najnowsza miłość. Wręcz nie potrafimy mu odmówić. I z Tobą będzie podobnie, wystarczy, że raz go skosztujesz ❤️

Zobacz także: Paluchy serowe z pepperoni

Składany chlebek z ziołami6
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Składany chlebek z ziołami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Ciasto
Dodatki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania ciasta drożdżowego. W tym celu połącz: mąkę, suche drożdże, cukier, sól i wodę. Po chwili dodaj oliwę z oliwek i ugniataj ciasto jeszcze przez kilka minut. Następnie odstaw w ciepłe miejsce do wyrośnięcia pod przykryciem na 60 minut.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania ciasta drożdżowego. W tym celu połącz: mąkę, suche drożdże, cukier, sól i wodę. Po chwili dodaj oliwę z oliwek i ugniataj ciasto jeszcze przez kilka minut. Następnie odstaw w ciepłe miejsce do wyrośnięcia pod przykryciem na 60 minut.
 2. Gotowe ciasto rozwałkuj i stwórz z niego duży kwadrat. Na wierzchu rozsyp mozzarellę.
  Gotowe ciasto rozwałkuj i stwórz z niego duży kwadrat. Na wierzchu rozsyp mozzarellę.
 3. Nie zapomnij dodać również: czosnku granulowanego, rozmarynu, bazylii i pietruszki. Podziel całość na mniejsze kwadraty.
  Nie zapomnij dodać również: czosnku granulowanego, rozmarynu, bazylii i pietruszki. Podziel całość na mniejsze kwadraty.
 4. Teraz umieść każdy element w formie do pieczenia, tworząc całość. Chlebek wstaw do piekarnika na 60 minut (temp. 190 stopni Celsjusza).
  Teraz umieść każdy element w formie do pieczenia, tworząc całość. Chlebek wstaw do piekarnika na 60 minut (temp. 190 stopni Celsjusza).
 5. Gotowy chlebek podawaj z ulubionymi dodatkami. Smacznego!
  Gotowy chlebek podawaj z ulubionymi dodatkami. Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×