Kategorie DaniaFitKurczak

Spaghetti w wersji fit

Czy spaghetti można przygotować w wersji fit? Już zaraz przekonacie się, że istnieje taka możliwość. Co więcej, taka kombinacja zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale i smakiem. Wręcz idealne połączenie ❤

1 PORCJA: 490 g
Kalorie: 810 kcal
Białka: 36 g
Węglowodany: 18 g
Błonnik: 4 g
Tłuszcze: 70 g

Spaghetti w wersji fit2
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Spaghetti w wersji fit
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W misce połącz ze sobą jarmuż, oliwę (80 ml) oraz orzeszki pini.
  W misce połącz ze sobą jarmuż, oliwę (80 ml) oraz orzeszki pini.
 2. Jako kolejne składniki dodaj: parmezan, czosnek i sok z cytryny. Wszystkie składniki zblenduj. Zielone pesto jest już gotowe!
  Jako kolejne składniki dodaj: parmezan, czosnek i sok z cytryny. Wszystkie składniki zblenduj. Zielone pesto jest już gotowe!
 3. Teraz czas na filet z kurczaka. Podziel go na kawałki i wrzuć do miski. Następnie dodaj do niego oliwę, sezam oraz sól. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i podsmaż na patelni.
  Teraz czas na filet z kurczaka. Podziel go na kawałki i wrzuć do miski. Następnie dodaj do niego oliwę, sezam oraz sól. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i podsmaż na patelni.
 4. Na pustą patelnię wrzuć starte na tarku 2 cukinie. Po chwili dodaj łyżkę zielonego pesto i wcześniej przygotowanego kurczaka.
  Na pustą patelnię wrzuć starte na tarku 2 cukinie. Po chwili dodaj łyżkę zielonego pesto i wcześniej przygotowanego kurczaka.
 5. Gotowe danie możesz posypać słonecznikiem.
  Gotowe danie możesz posypać słonecznikiem.
Spaghetti w wersji fit

Dziś przygotowaliśmy dla Was kultową potrawę w zupełnie innej odsłonie 😊 Oto pyszna i zdrowa wersja spaghetti, która na stałe zagości w Waszym menu 😍1 PORCJA: 490 gKalorie: 810 kcalBiałka: 36 gWęglowodany: 18 gBłonnik: 4 gTłuszcze: 70 g

Opublikowany przez Pyszności Fit Piątek, 23 marca 2018
214654