Świąteczne babeczki choinki

Przepisów na świąteczne babeczki nigdy za wiele. Zwłaszcza kiedy możesz połączyć pyszny smak z ciekawym wyglądem i świetną zabawą przy tworzeniu oryginalnych wypieków.

Wszystkie te czynniki znajdziesz w dzisiejszym przepisie, dzięki któremu stworzysz niesamowite babeczki z choinkami. Ślinka cieknie od samego patrzenia!

Zobacz także: Mikołajkowe pancakes

Świąteczne babeczki choinki 12
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Świąteczne babeczki choinki
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Zielona masa
Babeczki czekoladowe

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od połączenia suchych składników: mąki, kakao, proszku do pieczenia oraz cukru.
  Cały proces rozpocznij od połączenia suchych składników: mąki, kakao, proszku do pieczenia oraz cukru.
 2. Czas na mokre składniki. W osobnej misce wymieszaj jajka, mleko oraz ekstrakt waniliowy. Teraz wymieszaj ze sobą obie mieszanki. Nie zapomnij dodać również roztopione masło
  Czas na mokre składniki. W osobnej misce wymieszaj jajka, mleko oraz ekstrakt waniliowy. Teraz wymieszaj ze sobą obie mieszanki. Nie zapomnij dodać również roztopione masło
 3. Do mieszanki dodaj dropsy czekoladowe i ponownie wymieszaj. Rozprowadź mieszankę w papilotkach na muffiny. Wstaw babeczki do piekarnika na 25 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
  Do mieszanki dodaj dropsy czekoladowe i ponownie wymieszaj. Rozprowadź mieszankę w papilotkach na muffiny. Wstaw babeczki do piekarnika na 25 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
 4. W międzyczasie połącz roztopioną białą czekoladę i matchę. Na talerzu ułóż kawałki paluszków i przy pomocy miksu z matchą zacznij tworzyć choinki. Kiedy już skończysz je dekorować, talerz ze smakołykami wstaw do lodówki.
  W międzyczasie połącz roztopioną białą czekoladę i matchę. Na talerzu ułóż kawałki paluszków i przy pomocy miksu z matchą zacznij tworzyć choinki. Kiedy już skończysz je dekorować, talerz ze smakołykami wstaw do lodówki.
 5. Na upieczonych i ostudzonych babeczkach rozprowadź mieszankę z białej czekolady i matchy. Posyp całość wiórkami kokosowymi, a na końcu wbij w babeczkę wcześniej przygotowane choinki.
  Na upieczonych i ostudzonych babeczkach rozprowadź mieszankę z białej czekolady i matchy. Posyp całość wiórkami kokosowymi, a na końcu wbij w babeczkę wcześniej przygotowane choinki.
 6. I to wszystko!
  I to wszystko!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×