Sylwestrowe drinki

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim spotkania i wspólna zabawa w gronie najbliższych. Jeśli przygotowujecie domówkę, z pewnością zastanawiacie się jakie trunki zaserwować swoim gościom.

I tu przychodzimy z pomocą. Oto 4 genialne pomysły na pyszne drinki sylwestrowe. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Sylwestrowe drinki4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Sylwestrowe drinki
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Vanity
Ginger Me
Lynchburg Lemonade

Sposób przygotowania:

Peach Lady
 1. Do shakera wsyp garść lodu, a następnie wlej: nektar brzoskwiniowy, sok pomarańczowy, wódkę, likier brzoskwiniowy Archers oraz grenadynę. Wstrząśnij shakerem i przelej do ozdobionego kieliszka.
  Do shakera wsyp garść lodu, a następnie wlej: nektar brzoskwiniowy, sok pomarańczowy, wódkę, likier brzoskwiniowy Archers oraz grenadynę. Wstrząśnij shakerem i przelej do ozdobionego kieliszka.
Vanity
 1. Do shakera wsyp garść lodu, a następnie wlej: nektar ananasowy, sok z cytryny, grenadynę, blue curaçao oraz gin. Wstrząśnij shakerem i przelej do szklanki. Drink możesz ozdobić przy pomocy miechunki.
  Do shakera wsyp garść lodu, a następnie wlej: nektar ananasowy, sok z cytryny, grenadynę, blue curaçao oraz gin. Wstrząśnij shakerem i przelej do szklanki. Drink możesz ozdobić przy pomocy miechunki.
Ginger Me
 1. W szklance umieść kostki lodu. Następnie wlej: wódkę, sok z cytryny, schweppes ginger ale oraz syrop miętowy. I to wszystko!
  W szklance umieść kostki lodu. Następnie wlej: wódkę, sok z cytryny, schweppes ginger ale oraz syrop miętowy. I to wszystko!
Lynchburg Lemonade
 1. W szklance umieść kostki lodu i plasterki cytryny. Następnie dodaj: cointreau, jack'a daniel'sa i sok z cytryny. Uzupełnij przy pomocy sprite'a. Możesz dodać również brązowy cukier.
  W szklance umieść kostki lodu i plasterki cytryny. Następnie dodaj: cointreau, jack'a daniel'sa i sok z cytryny. Uzupełnij przy pomocy sprite'a. Możesz dodać również brązowy cukier.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×