Tarta z owocami

tarta z owocami

Tarta z owocami to niezawodny pomysł na pyszny deser dla całej rodziny. Na naszych stołach gości bardzo często i wydaje się nam, że niedługo będzie podobnie również u Ciebie 😉

Zobacz także: Malinowe brownie

Tarta z owocami8-9
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Tarta z owocami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Ciasto kruche
Krem
Pozostałe składniki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania ciasta kruchego. W tym celu połącz na drewnianej desce mąkę, masło, cukier puder, sól i żółtko. Ciasto kruche nie lubi ciepła, dlatego wyrabiaj je przy pomocy noża.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania ciasta kruchego. W tym celu połącz na drewnianej desce mąkę, masło, cukier puder, sól i żółtko. Ciasto kruche nie lubi ciepła, dlatego wyrabiaj je przy pomocy noża.
 2. Gotowe ciasto owiń folią spożywczą i odstaw do lodówki na godzinę.
  Gotowe ciasto owiń folią spożywczą i odstaw do lodówki na godzinę.
 3. Po tym czasie nakłuj ciasto widelcem, aby podczas pieczenia nie wyrosły wybrzuszenia. Wstaw ciasto do piekarnika na 20-25 minut (temp. 170 stopni Celsjusza).
  Po tym czasie nakłuj ciasto widelcem, aby podczas pieczenia nie wyrosły wybrzuszenia. Wstaw ciasto do piekarnika na 20-25 minut (temp. 170 stopni Celsjusza).
 4. W międzyczasie przygotuj krem. W tym celu ubij śmietankę z serkiem mascarpone. Pod koniec zacznij dodawać roztopioną i ostudzoną białą czekoladę.
  W międzyczasie przygotuj krem. W tym celu ubij śmietankę z serkiem mascarpone. Pod koniec zacznij dodawać roztopioną i ostudzoną białą czekoladę.
 5. Na ostudzonym cieście kruchym rozprowadź dżem borówkowy.
  Na ostudzonym cieście kruchym rozprowadź dżem borówkowy.
 6. Teraz dodaj przygotowany krem i stwórz własną dekorację ze świeżych owoców. W naszej kuchni wybraliśmy mandarynki, kiwi i truskawki.
  Teraz dodaj przygotowany krem i stwórz własną dekorację ze świeżych owoców. W naszej kuchni wybraliśmy mandarynki, kiwi i truskawki.
 7. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×