Trójkąciki z tortilli z wołowiną, papryką, jalapeño i serem

Poniżej zobaczysz przepis na pyszne trójkąciki z tortilli z wołowiną, papryką, jalapeño i serem. Idealne na imprezę i nie tylko!

Trójkąciki z tortilli z wołowiną, papryką, jalapeño i serem
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Trójkąciki z tortilli z wołowiną, papryką, jalapeño i serem
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Nasmaruj stek wołowi oliwą z oliwek, a następnie z obydwóch stron dopraw go solą, pieprzem, chilli w proszku i kminkiem.
  Nasmaruj stek wołowi oliwą z oliwek, a następnie z obydwóch stron dopraw go solą, pieprzem, chilli w proszku i kminkiem.
 2. Rozgrzej olej na patelni, a następnie włóż na nią doprawionego steka. Smaż na dużym ogniu, 3 minuty z każdej strony. Następnie zdejmij steka z patelni i pokrój go na kawałki.
  Rozgrzej olej na patelni, a następnie włóż na nią doprawionego steka. Smaż na dużym ogniu, 3 minuty z każdej strony. Następnie zdejmij steka z patelni i pokrój go na kawałki.
 3. Na patelni rozgrzej olej, a następnie wrzuć na nią cebulę i czosnek. Kiedy cebula się zeszkli, dodaj papryki i papryczkę jalapeño. Dopraw solą i pieprzem. Smaż tak długo, aż papryka będzie miękka.
  Na patelni rozgrzej olej, a następnie wrzuć na nią cebulę i czosnek. Kiedy cebula się zeszkli, dodaj papryki i papryczkę jalapeño. Dopraw solą i pieprzem. Smaż tak długo, aż papryka będzie miękka.
 4. Na patelni roztop masło, a następnie włóż na nią placek do tortilli. Posyp go startym serem, następnie połóż kawałki steku i podsmażoną paprykę. Ponownie posyp serem i przykryj drugim plackiem tortilli.
  Na patelni roztop masło, a następnie włóż na nią placek do tortilli. Posyp go startym serem, następnie połóż kawałki steku i podsmażoną paprykę. Ponownie posyp serem i przykryj drugim plackiem tortilli.
 5. Smaż z obydwóch stron tak długo, aż placek będzie miał złocisty kolor.
  Smaż z obydwóch stron tak długo, aż placek będzie miał złocisty kolor.
 6. Zdejmij tortillę z patelni i pokrój ją na trójkąciki. Podawaj z twoimi ulubionymi sosami.
  Zdejmij tortillę z patelni i pokrój ją na trójkąciki. Podawaj z twoimi ulubionymi sosami.
 7. Smacznego!

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×