soki na orzeźwienie
Kategorie FitKoktajlePhilipsPrzepisyWyciskarka wolnoobrotowa

Trzy orzeźwiające soki

Trzy orzeźwiające soki z przepysznych owoców i warzyw to idealna receptura na tropikalne upały. Z nimi nawet najwyższe temperatury nie będą Ci straszne!

Nasze soki przygotowaliśmy przy pomocy wyciskarki wolnoobrotowej marki Philips.

Zobacz także: Wiosenne soki

Trzy orzeźwiające soki2
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Trzy orzeźwiające soki
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Sok z marchewką
Sok z ananasem
Sok ze szpinakiem

Sposób przygotowania:

Sok z ananasem
 1. Aby przygotować sok domowej roboty, połącz w wyciskarce: ogórek szklarniowy, ananasa, gruszkę i świeży imbir. Na koniec udekoruj świeżymi owocami.
  Aby przygotować sok domowej roboty, połącz w wyciskarce: ogórek szklarniowy, ananasa, gruszkę i świeży imbir. Na koniec udekoruj świeżymi owocami.
Sok z marchewką
 1. Do przygotowania drugiego soku będziesz potrzebować: pomarańczę, jabłka, gruszkę i marchewki. Przed podaniem nie zapomnij udekorować szklanki świeżymi owocami.
  Do przygotowania drugiego soku będziesz potrzebować: pomarańczę, jabłka, gruszkę i marchewki. Przed podaniem nie zapomnij udekorować szklanki świeżymi owocami.
Sok ze szpinakiem
 1. I na koniec mieszanka ze szpinakiem. Tym razem połącz w wyciskarce: świeży szpinak, jabłka, seler naciowy oraz marchewki.
  I na koniec mieszanka ze szpinakiem. Tym razem połącz w wyciskarce: świeży szpinak, jabłka, seler naciowy oraz marchewki.
 2. Smacznego!
  Smacznego!
3 soki na orzeźwienie

Upały nie ustępują, dlatego mamy dla Was 3 rewelacyjne przepisy na mega orzeźwiające soki domowej roboty ☀️ Każdy znajdzie coś dla siebie 👍SPRZĘT ➡️ Wyciskarka wolnobrotowa marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/3926pD5PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/304866

Posted by Pyszności on Tuesday, June 22, 2021
304866