warstwowa bułka z kurczakiem w panierce
Categories KolacjeKurczakPrzepisy

Warstwowa bułka z kurczakiem w panierce

Warstwowa bułka z kurczakiem w panierce i nie potrzebujesz nic więcej, aby przygotować smaczny obiad w ciekawej odsłonie. Palce lizać!

Zobacz także: Pizza na zakręconym spodzie

Warstwowa bułka z kurczakiem w panierce2
Votes: 0
Rating: 0
You:
Rate this recipe!
Pyszności
Votes: 0
Rating: 0
You:
Rate this recipe!
Warstwowa bułka z kurczakiem w panierce
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Podstawowe składniki
Masło czosnkowe

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od podzielenia kurczaka na dwie części. Następnie rozbij je przy pomocy tłuczka i dopraw solą oraz pieprzem.
  Cały proces rozpocznij od podzielenia kurczaka na dwie części. Następnie rozbij je przy pomocy tłuczka i dopraw solą oraz pieprzem.
 2. Następnie przygotuj panierkę, obtaczając kawałki mięsa w mące, jajkach i bułce tartej. Smaż każdy kawałek na rozgrzanej patelni, aż nabierze złocistego koloru.
  Następnie przygotuj panierkę, obtaczając kawałki mięsa w mące, jajkach i bułce tartej. Smaż każdy kawałek na rozgrzanej patelni, aż nabierze złocistego koloru.
 3. Czas na masło czosnkowe. W tym celu połącz: roztopione masło, czosnek i posiekaną pietruszkę.
  Czas na masło czosnkowe. W tym celu połącz: roztopione masło, czosnek i posiekaną pietruszkę.
 4. Podziel bułkę na pół. Na spodzie rozprowadź sos pomidorowy i dodaj kolejno: ser, połowę kurczaka, ponownie sos, żółty ser, kurczaka i sos.
  Podziel bułkę na pół. Na spodzie rozprowadź sos pomidorowy i dodaj kolejno: ser, połowę kurczaka, ponownie sos, żółty ser, kurczaka i sos.
 5. Na wierzchu dodaj drugą połówkę bułki i posmaruj ją masłem czosnkowym, po czym piecz przez 10 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
  Na wierzchu dodaj drugą połówkę bułki i posmaruj ją masłem czosnkowym, po czym piecz przez 10 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
 6. Smacznego!
  Smacznego!
Warstwowa bułka z kurczakiem w panierce 😍

Takiej bułki jeszcze u nas nie było 😉 Ma kilka pięter i składa się z samych rarytasów ❤️PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/304612

Posted by Pyszności on Friday, September 25, 2020
304612