×

Jeden składnik lodów Ekipy sprawia, że nie są dla każdego. Może uczulić

Lody Ekipy osiągnęło po prostu niesamowity sukces. Koral otwiera dodatkowe linie produkcyjne, a w sklepach lody znikają w kilka chwil.

Towar bardzo pożądany

Sukces lodów przerósł najśmielsze oczekiwania producentów. Już kilka chwil po pojawieniu się dostaw w sklepach, zamrażarki świeciły pustkami. Okazję postanowili wykorzystać sprzedawcy, stosując dość nieczyste praktyki- sprzedaż lodów Ekipy jedynie w zestawie z innymi (najczęściej słabo sprzedającymi się) lodami.

Hitem internetu była ostatnio scena bójki, do jakiej doszło w Lidlu. Przepychanina pod zamrażarkami wywołała lawinę komentarzy i śmiechu.

Producent wypuścił lody w wersji XL

Niedawno w sklepach, w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie, pojawiły się lody w wersji XL. Jak sugeruje nazwa, są większe niż standardowe porcje. 65 ml kosztuje ok 3 zł.

lodykoral

Skład nie jest najgorszy, ale…

Lody Ekipy dostępne są w dwóch smakach: sorbet cytrynowy w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym oraz sorbet truskawkowy z tą samą polewą i strzelającym dodatkiem. Lody nie zawierają konserwantów i barwników, a rolę słodziła pełni cukier glukozowy. Jest to zdrowsza alternatywa od powszechnego w takich produktach cukru glukozowo-fruktozowego.

Jak informuje producent na opakowaniach, zarówno truskawkowe, jak i cytrynowe lody złożone są z 7,3 g tłuszczy, 29 g węglowodanów (w tym 27 g to cukry), 0,3 białka oraz 0,02 g soli. Deklarowana wartość odżywcza każdego z lodów to 183 kcal.

Problemem może być strzelająca polewa

W składzie strzelające polewy (która to podobno robi całą robotę) znaleźć można laktozę. Sprawia to, że z lodów zrezygnować powinni weganie i osoby, które cierpią na ostrzejszą nietolerancję laktozy.

 

Wybrane dla Ciebie

Znamy już smaki nowych napojów Ekipy! Pobiją sukces lodów?

Poprzednia współpraca z marką Koral przyniosła ogromny sukces. Po lodach Friz wypuszcza nowy produkt. Tym razem stawia na napoje Ekipy. Sukces lodów Ekipy Puste lodówki, często abstrakcyjne ceny i setki postów „gdzie kupię lody Ekipy”. Z pewnością ta grupa odniosła sukces. Firma Koral podała, że Lody Ekipy były najlepiej sprzedającą się nowością w całej historii […]

Ekipa wypuszcza swoją linię napojów. Pobiją sukces lodów?

O lodach Ekipy było bardzo głośno. Grupa YouTuberów nie odpuszcza i pracuje nad kolejnym produktem. Sukces lodów Puste lodówki, często abstrakcyjne ceny i setki postów „gdzie kupię lody Ekipy”. Nie da się ukryć, że odnieśli ogromny sukces. Firma Koral podała, że Lody Ekipy były najlepiej sprzedającą się nowością w całej historii firmy.Nic dziwnego, że popularni […]

Ekipa Friza gotuje razem z Magdą Gessler. Filmik cieszy się ogromną popularnością!

Ekipa Friza to jedna z najpopularniejszych grup na polskim YouTubie, Magdy Gessler specjalnie przedstawiać nie trzeba. Postanowili połączyć swoje siły. O Ekipie cały czas jest głośno Ekipa Friza podbija polski YouTube. Od dłuższego czasu cieszą się rosnąca popularnością. Świetnym dowodem na to była ogromne powodzenia ich współpracy z firmą Koral. Lody Ekipy sprzedawały się w […]

Te lody wywołały ogromne zamieszanie. Na Allegro znajdziesz opakowania w absurdalnych cenach

Lody każdy zna, każdy lubi. Sklepowe zamrażarki pękają w szwach od smaków, kształtów i kolorów lodowych przysmaków. Jednak hit jest tylko jeden- lody Ekipy. O co w tym wszystkim chodzi? Popularność zawdzięczają Ekipie Ekipa Friza to jeden z najpopularniejszych kanałów na polskim youtubie. Filmiki Ekipy liczą miliony wyświetleń, a ich poczynania w social mediach śledzi […]

zamknij