Ania Starmach otworzyła własny sklep internetowy. Zwykła ścierka kosztuje 60 zł

Sklep internetowy Ani Starmach

Sklep internetowy Ani Starmach - Pyszności; Foto: Screen z filmu https://www.youtube.com/watch?v=ffDSaXzT1LQ&t=1s

Trend otwierania sklepów przez popularnych polskich celebrytów w Polsce, można zaobserwować z coraz większym nasileniem. Sklep Ani Starmach to ostatni dobry przykład. Ceny produktów, które można tu znaleźć, jednak zaskakują.

Ania Starmach otworzyła swój internetowy sklep!

Przeglądając oferty produktów, niejednokrotnie możemy natrafić na wyjątkowe sklepy. Bardzo często natrafiamy na sklepy prowadzone przez popularnych polskich celebrytów. Marka własna i sygnowanie produktów z danej kategorii, mają jednak swoją wartość. Mogli się o tym przekonać ostatnio Ci internauci, którzy postanowili odwiedzić sklep Ani Starmach.

Ania Starmach – Pyszności; Foto instagram.com/ania_starmach

Ania Starmach to niezwykle ceniona i popularna osoba, związana ze światem kulinariów. Jest jurorką popularnego programu „Master Chef” i „Master Chef Junior” emitowanych w telewizji TVN. Jest też autorką wielu ciekawych przepisów i inspiracji, które wykorzystujemy podczas naszego gotowania. Jej specjalnością są przede wszystkim słodkości. W specjałach, którym poświęca najwięcej uwagi, najczęściej pojawiają się cytrusy i inne egzotyczne owoce. I to właśnie one stanowią motyw przewodni produktów w jej internetowym sklepie.

Sklep Ani Starmach – ceny produktów zaskakują

Gwiazda ze świata polskich kulinariów postanowiła otworzyć swój własny biznes. Miłośnikom gotowania i nie tylko, oferuje rozmaite akcesoria i produkty, w których dominuje motyw cytrusów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ceny oferowanych produktów. Internauci nie kryją oburzenia tym, ile muszą zapłacić za ściereczki, czy fartuchy. Pomimo tego, że są to akcesoria, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, to ich koszty nie są absolutnie na każdą kieszeń. Czy przygotowanie dań obiadowych będzie dzięki nim lepsze?

Sklep Ani Starmach – Pyszności; Foto screen ze strony https://www.mnam.pl/sklep/fartuchy-dla-kobiet/

Sklep MNAM, bo taką nazwę przyjął sklep Ani Starmach, oferuje na przykład białe ścierki za 59 zł lub fartuchy z motywem cytryny za jedyne 219 zł. Mniejsza torba bawełniana kosztuje 129 zł, a duża – 249 zł. Są też rozmaite koszulki – wersja dziecięca kosztuje 109 zł, natomiast wersja dla osoby dorosłej już 149 zł. Wszystko oczywiście z motywem cytryny i innych cytrusów. Takie ceny mogą wprawić w osłupienie. Internauci nie kryją oburzenia, pomimo tego, że są to produkty ze sklepu takiego autorytetu kulinarnego. A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Czy jesteście w stanie kupić produkty ze sklepu Ani Starmach?

Jeśli lubisz dodatki cytrusów w rozmaitych potrawach, to koniecznie zobacz film z przepisem na łososia na naszym kanale:

 


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×