Wirtualna Polska

Blogerka sparodiowała hit Kayah. Jej przeróbka podbija Internet

teledysk blogerki baku

Blogerka parentingowa Baku sparodiowała jeden z największych przebojów Kayah. W przeróbce kultowego  hitu Kayah, youtuberka udowadnia, że każda mama jest Supermenką. Co więcej, przygotowała dla swoich fanów niesamowitą niespodziankę!

Wirtualna Polska

Codzienne życie mamy z pewnością nie jest proste. Opieka nad dziećmi, praca, relacje z drugą połówką, obowiązki domowe, gotowanie i planowanie jednocześnie kilku bieżących spraw. Sporo tego prawda?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A co by było, gdyby tak zyskać dodatkowy czas w ciągu dnia? Taką rzeczywistość w swojej piosence przedstawia blogerka Baku. Tego nie możesz przegapić!

Ogromny sukces i niespodzianka

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najnowszy klip Malwiny spotkał się z bardzo miłym przyjęciem w Internecie. Kobiety bardzo chętnie utożsamiają się z rzeczywistością przedstawioną w teledysku i dzielą się swoimi doświadczeniami.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że na fanki blogerki czeka ciekawa niespodzianka. Oprócz dobrej zabawy podczas oglądania jej piosenki, Malwina dzieli się patentem jak zyskać dodatkowy czas. Wystarczy, że obejrzysz nagranie do końca, a wszystko stanie się jasne!

Czy Ty jako mama również marzysz, aby doba miała 48 godzin? Mierzysz się z podobnymi problemami, jakie można zobaczyć w teledysku?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
teledysk blogerki baku

Baku Family

Konkurs!!!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To jednak nie koniec dobrych wieści. Na fanki youtuberki czeka również świetny konkurs, w którym do wygrania jest sprzęt marki Philips – OVI SMART. Zasady konkursu są bardzo proste i znajdziesz je na YT, pod teledyskiem Baku:

KONKURS trwa do 22 października 💕 Do zwycięzców odezwiemy się w komentarzach 25 października💕

👉 Obejrzyj teledysk jeszcze raz i napisz w komentarzu ile razy pojawił się w nim OVI.

👉 Każda poprawna odpowiedź wygrywa 10% zniżki na wybrane sprzęty w sklepie Philips.

Chcesz zawalczyć o jeden z 3 Ovi Smart?

👉W tym samym komentarzu, napisz jak wykorzystasz czas zaoszczędzony z Ovi 😍

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak sama widzisz, wystarczy naprawdę niewiele, aby stać się szcześliwą posiadaczką genialnego urządzenia. Skąd wiemy, że jest genialne?

Sami z niego korzystamy i potwierdzamy, że z OVI Smart gotowanie jest nie tylko prostsze, ale i dużo szybsze. Nasze przepisy z Ovi czekają tutaj!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zaoszczędzony czas w kuchni w końcu możesz spożytkować na swoje hobby i relaks.

Koniecznie daj znać co myślisz o teledysku Malwiny i czy weźmiesz udział w konkursie 😉  


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×