Imponujący deser dla weganki. Gdy go dostała, popłakała się… ze śmiechu

Chociaż dieta wegańska staje się coraz bardziej popularna, to jednak czasem serwowane na niej dania mogą zaskakiwać. Nie inaczej było w tym przypadku.

Weganie jedzą trawę

To, że dieta bezmięsna jest nudna i monotonna jest dość powszechnym założeniem. I chociaż nie ma nic wspólnego z prawdą, to wciąż jest temat żartów. Warto mieć dystans do siebie, w szczególności, gdy na Twojej urodzinowej kolacji otrzymujesz taki deser.

Przynajmniej się nie przeje

Restauracja szybko odpowiedziała na filmik

W odpowiedzi na filmik, który zdobywał coraz większą popularność, restauracja wysłała do kobiety pudełko z wegańskimi babeczkami i przeprosinami. Obiecała, że przy następnej wizycie otrzyma od nich wegański ser i białą czekoladę.
Cóż, chyba lepiej po prostu tam nie wracać 😉

yazisAlright

W odpowiedzi na tweeta, weganie podzielili się zdjęciami swoich urodzinowych deserów z restauracji

I chociaż zapewnienie w menu wegańskich opcji jest jedynie miłym gestem, to z biznesowego punktu widzenia powinno być chyba trochę lepiej potraktowane.
Wegański wypieki stają się coraz bardziej popularne, a asortyment lodów nie ogranicza się już tylko do sorbetów. Najpopularniejszą bazą roślinną do lodów jest mleko kokosowe, ze względu na słodki smak i kremową konsystencję. Popularne marki, takie jak Ben and Jerry’s, wciąż wychodzą z ekstrawaganckimi smakami.

Deser na diecie

Annika98

Czasami trzeba improwizować

helibells

Obrana do połowy pomarańcza i świeczki

nicoleraees

Można było podać to trochę lepiej

Brand264

Jest wisienka, na bogato 😀

loganrylieadams

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×