Wegańska kaszanka z Lidla – hit na grilla. Skład, cena, dostępność, kcal

Wegańska kaszanka z Lidla – cena, skład, dostępność, opinie. Wegańskie zamienniki stają się coraz popularniejsze. W większych marketach oferta wege produktów poszerza się. Wegańska kaszanka Dobre Kalorie jest sprzedażowym hitem. Dlaczego?

Wegańska kaszanka z Dobrej Kalorii po wielu miesiącach nieobecności wróciła do sklepów. Zniknęła z półek szybciej niż tradycyjna kiełbasa. Czy to oznaka roślinne rewolucji?

Wegańska kaszanka z Lidla – skład

Tradycyjna kaszanka to połączenie krwi, podrobów i kaszy. Od wielu lat gości na polskich stołach, a w sezonie grillowym sięgamy po nią jeszcze częściej. Każdy ma swój sprawdzony patent: jedni zapiekają ją w folii z cebulą, inni bezpośrednio na grillu. Jest daniem prostym, a jej przygotowanie jest szybkie.

Na sklepowych półkach coraz częściej pojawiają się wegańskie zamienniki i odpowiedniki mięsnych potraw. Okazuje się, że wegańskie grillowanie wcale nie musi być nudne. Jednym z hitów jest wegańska kaszanka, na pojawienie się, której czekają nie tylko weganie.

Skład wegańskiej kaszanki z Lidla wbrew pozorom jest prosty. Wegańska kaszanka z Dobrych Kalorii, za którą szaleją tłumy, nie ma w sobie soi, co jest dużym plusem dla osób, które starają się jej unikać. Co ciekawe, wegańska kaszanka ma lepszy skład niż niejedna kiełbasa ze sklepu. Warto wybrać czasem coś innego.

Ile kcal ma wegańska kaszanka z Lidla dla grilla? W 100 g produktu jest 244 kalorie.

Jak smakuje wegańska kaszanka z Lidla?

Sprawdziliśmy, jak smakuje wegańska kaszanka z Lidla, która znika z półek w kilka chwil. Po podsmażeniu na patelni zrobiła się miękka i apetyczna. Flak zastępuje tutaj alginian wapnia, co jest akurat przyjemną zmianą- jest delikatny i nie ma problemu z krojeniem. Kaszanka jest dobrze doprawiona i…. można zapomnieć, że jest wegańska. Nie da się ukryć, że nie wygląda specjalnie zachęcająco. Ale czy jakakolwiek kaszanka przed podaniem tak wygląda?

Kaszanka Dobre Kalorie – cena wegańskiej kaszanki z Lidla

Ile kosztuje wegańska kaszanka z Lidla? Smak jest super, skład jest fajny. Co może być z nią nie tak? Cena za wegańską kaszankę z Lidla. Za 180 g cienkich i małych kiełbasek zapłacimy 6,99 zł. Trzeba przyznać, że to dość wysoka cena, która może odstraszać wiele osób od spróbowania, bo wolą wybrać coś, co już znają.

Jadłeś wegańską kaszankę?

A może masz w planach jej spróbowanie? Daj nam znać w komentarzu.


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×