9 znanych produktów spożywczych, które do tej pory jadłeś lub obierałeś w niewłaściwy sposób

Czasami jedzenie lub podawanie niektórych produktów może stanowić prawdziwe wyzwanie lub przysporzyć trochę problemów. My lubimy szukać sposobów na to, aby radzić sobie z takimi trudnościami…

Dziś znów znaleźliśmy kilka. Zobaczcie sami, może i Wasze życie stanie się troszkę łatwiejsze.

1. Pomidorki koktajlowe

Włóż umyte pomidorki pomiędzy 2 talerze i delikatnie przytrzymaj. Drugą ręką przetnij je za pomocą bardzo ostrego noża. Tej samej metody możesz użyć przy winogronach. No nie mówcie, że Was nie męczyło krojenie każdego pomidorka osobno…

2. Kiwi

Ten owoc z kolei najlepiej przeciąć na pół i wyjadać pyszny środek za pomocą łyżeczki. Akurat tę metodę znaliśmy, ale może Wy jeszcze nie. To naprawdę wygodne.

3. Mandarynki

Mandarynki z kolei najwygodniej będzie jeść właśnie tak, jak powyżej. Wystarczy tylko, ze przetniesz na górze, na dole i z boku, a na koniec rozwiniesz… Naszym zdaniem osoba, która to wymyśliła jest naprawdę genialna!

4. Granat

Ten owoc wystarczy pokroić na kawałki, w taki sposób jak widzicie wyżej. Wygodniej i od razu łatwiej dobrać się do środka prawda?

5. Awokado

Awokado, podobnie jak kiwi, można przekroić na pół i zjeść za pomocą łyżeczki.

6. Arbuz

via GIPHY

Wam też trudno jeść arbuza z wyciętego półksiężyca? Zobaczcie to – naszym zdaniem tak jest o wiele łatwiej.

7. Tort

via GIPHY

Czy Wy też przed krojeniem okrągłego tortu zawsze zastanawiacie się – „Jak zacząć?”. My tak, a ten sposób na pewno wiele nam ułatwi… Wystarczy zgrabnie wyciąć kawałek z samego środka.

8. Stożek do lodów

Jeżeli w domu, zamiast do miseczki czy pucharka, lody wolicie nałożyć do gotowych różków, a nie lubicie tego, jak one szybko namakają, to ten sposób na pewno Wam się spodoba! Wystarczy, że do środka wepchniecie słodką piankę, wtedy roztapiający się lód na pewno go nie zmoczy.

9. Limonka

Z tą metodą będziesz w stanie wycisnąć maksimum soku z limonki. Nam naprawdę bardzo się podoba.

A teraz przyznajcie się – na pewno nie znaliście wszystkich tych sposobów… 🙂


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×